Вона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командувати

Одна панянка працювала начальником відділу. Про її характері писав ще російський класик: «Він в три шеренги вас побудує, а пікни — так миттю заспокоїть».

Тобто жарти з цією дамою були погані … На роботі був хлопець, який, м’яко кажучи, їй не подобався. Як тільки вона подивиться на нього, відразу вінка на лобі виднілася від злості, а скажи він хоч слово — крики і істерики без причини.

Вона говорила, що він дармоїд: не працює, палець об палець не вдарить протягом усього робочого дня, а ще у нього немає совісті, адже все навколо нього працюють, а йому на всіх наплювати. Так вона довела бідного до звільнення.

Навіть тоді вона не заспокоїлася і кричала всякі дурощі на дорогу, щоб уже напевно … Років через два фірма закрилася, і панночка стала безробітною.

Вона не хотіла працювати на іншого, так як звикла командувати, а не підкорятися. Вона, не втрачаючи надії, розсилала резюме на високі посади.

Тут посміхнулася удача! Посада заступника начальника. У день співбесіди вона одяглася, нафарбувалася і відправилася в офіс. Зайшовши в кімнату начальника, вона побачила того самого «дармоїда», який сидить в кріслі начальника.

— Я покликав вас сюди, щоб в останній раз поглянути на вас і радіти, що більше таких людей в моєму житті не буде. Та встала колом і не могла ні слова сказати.

— Ах так, йдіть, бачити вас не можу! Повернулося зло? Повернулося. Кажуть, справедливості в світі немає. Але я не раз помічала, що злим людям по повній прилітає, просто найчастіше вони це приховують, не хочуть показувати свою поразку. По-різному, звичайно, але все ж все бумерангом повертається.

Related Post

Я створюю ілюзію щасливої ​​родини в InstagramЯ створюю ілюзію щасливої ​​родини в Instagram

Красива дочка тата-банкіра, що живе в двоповерховому особняку з каміном в самому центрі міста, – так про мене говорили однокласники. У дитинстві було все: модні речі з Італії, відпустки разом

Майже зважилася на зраду чоловіковіМайже зважилася на зраду чоловікові

Деякий час назад, коли зустрічалася з майбутнім чоловіком, до нашого міста повернувся мій колишній однокласник. Завжди знала, що дуже сильно йому подобаюся, але взаємністю не відповідала. Випадково зіткнулися з ним