fbpx

Вона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзла

Я хочу розповісти вам історію, яка трапилась зі мною недавно. Чесно, кажучи, я уже давно зневірився у людях, але цей день знову повернув віру в них.

На дворі було дуже холодно і падав дощ. На автобусній зупинці я побачив дівчину, яка тримала на руках маленьку собачку. Було видно, що тварина брудна і недоглянута, а незнайомка притулила її до себе, щоб тварина не замерзла.

Я вирішив підійти до неї і поцікавитись звідки у неї собака і дівчина мені розповіла, що поверталась додому з навчання з університету та почула у парку жалібне скавчання, тому підійшла подивитись, що сталось.

Вона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзла та могла загинути від переохолодження, тому вона забрала її з собою.

Я часто допомагаю у притулку для  тварин, тому я її дуже розумів і вчинив на її місці так само, як вона. Але, на жаль, не всі люди готові допомогти тваринам, більшість проходять повз.

Мені не часто доводиться побачити хороших людей.Мій автобус приїхав і я сів у нього та по дорозі додому довго думав про дівчину з собакою.  Я сподіваюсь, що таких чуйних людей буде у нашому світі якомога більше.

Related Post

Мудрість до жінки приходить з досвідом, точніше за наявності чоловіка бовдура і дітей які сидять на головіМудрість до жінки приходить з досвідом, точніше за наявності чоловіка бовдура і дітей які сидять на голові

Ми коли збираємося в гості, вдома апокаліпсис справжній твориться. 3 дітей зібрати, чи жарт? Чоловік як завжди вдягне чисті шкарпетки і все, красунчик, а мені треба і себе до ладу

Батюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померлаБатюшка сказав, що якби та дівчина-квартирантка залишилася жити в квартирі, то бабуся б померла

Влітку, після смерті мого дідуся бабуся залишилася зовсім одна в двокімнатній квартирі. Пенсія у неї була маленька, тому бабуся вирішила здавати кімнату. Район, в якому жила бабуся, був хорошим, через