Вона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзла

Я хочу розповісти вам історію, яка трапилась зі мною недавно. Чесно, кажучи, я уже давно зневірився у людях, але цей день знову повернув віру в них.

На дворі було дуже холодно і падав дощ. На автобусній зупинці я побачив дівчину, яка тримала на руках маленьку собачку. Було видно, що тварина брудна і недоглянута, а незнайомка притулила її до себе, щоб тварина не замерзла.

Я вирішив підійти до неї і поцікавитись звідки у неї собака і дівчина мені розповіла, що поверталась додому з навчання з університету та почула у парку жалібне скавчання, тому підійшла подивитись, що сталось.

Вона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзла та могла загинути від переохолодження, тому вона забрала її з собою.

Я часто допомагаю у притулку для  тварин, тому я її дуже розумів і вчинив на її місці так само, як вона. Але, на жаль, не всі люди готові допомогти тваринам, більшість проходять повз.

Мені не часто доводиться побачити хороших людей.Мій автобус приїхав і я сів у нього та по дорозі додому довго думав про дівчину з собакою.  Я сподіваюсь, що таких чуйних людей буде у нашому світі якомога більше.

Related Post

У 26 років я вже була двічі одружена, і щоразу мені не щастило з коханнямУ 26 років я вже була двічі одружена, і щоразу мені не щастило з коханням

Мені 26 років і за спиною вже два шлюби. Я ніколи не хотіла сім’ї, але якось все виходить навпаки. Перший шлюб «по зальоту». Ну хто ж знав, що після 3-х

Після розлучення син та донька прийняли рішення жити з татком, досі не можу усвідомити все, що сталосяПісля розлучення син та донька прийняли рішення жити з татком, досі не можу усвідомити все, що сталося

Ми з моїм вже колишнім чоловіком Олександром не дійшли до 20-літнього ювілею шлюбного життя якихось півроку. Так вже вийшло, що родину ми не зберегли. Винні обоє. Я була певна, що