fbpx

Вона сказала що просто мама допомогла повернути те, що ми взяли

Тань, привіт, ти коли гроші віддасиш? – Привіт, Оксанко які гроші, я щось позичала та забула віддати? -Ти що смішна, ти в мене 4 місяці назад позичила гроші 15 тисяч, казала на місяць, уже 4 пройшло, май совість.

Оксана, які гроші, це жарт такий, чи що, я не знаю ні про які гроші. Я тобі особисто хіба телефонувала і грошей вимагала? Щось не пам’ятаю такого. -Тань ну як так, ти ж в мене позичила гроші, номер карти скинула, я тобі і перерахувала, що ти з мене ненормальну робиш, чи я не пам’ятаю кому і скільки позичала?

-Оксана, я не знаю що ти там собі вигадала, але я ніяких грошей в очі не бачила, та і навіщо мені така сума? Все, давай.

Розказує мені моя жінка, уявляєш, Ксюха звонила, каже якісь гроші ми позичали, ще й криком на мене, я ж ні сном ні духом ні про які гроші, навіть не просила її. А вона ще сказала що номер карти я їй сама скинула.

Ось знову дзвонить, що ж таке, знов погрожувати буде. Може ти сам з нею поговориш, каже жінка. Я не схотів, своїх справ купа, не брали то й не брали нічого, чого оце в розбірки лізти. Тимпаче якщо на карту, то мало б в виписці лишитися, а там пусто, немає нічого.

Якось поговорили і забули, а тут мама моя приїхала і каже, так гроші Оксані терміново віддати, бо я за себе не ручаюся. Та мамо, кажу, не брали ми гроші ніякі. У нас же в тебе в схованці 20 тисяч з гаком лежить, нащо нам позичати.

-Точно, каже мама, я ті віддам і побігла. Я собі подумав що світ зійшов з розуму, але вирішив про всяк випадок гроші в матері забрати ввечері після роботи. Приїхав, кажу мам, віддай гроші нам треба, дякую що в себе складала, бо ми з цими переїздами.

Так нема грошей, Оксані все віддала, ви ж 15 взяли на 4 місяці, а відсотки ще. От я і подумала що чесно буде якщо ви їх віддасте всі, нащо вам той новий холодильник, покористуєтеся тим ще, старий, так що, ми колись на балконі ховали все.

Я поїхав додому в шоці, по дорозі подзвонив сестрі Оксані і спитав що за жарти. Вона сказала що просто мама допомогла повернути те, що ми взяли. Я спитав коли ми позичали гроші, Оксана сказала що місяці 4 назад, на карту скинула, а переписка не збереглася. Каже і скрін є що гроші відправила, як знала що треба фотодокази.

Я ще подумав тоді що дивно, моя сестра, яка навіть паролі не записує тут взяла і заскрінила виписку з банку.  

Тоді вже вдома все дружині розповів. Показав той скрін, а вона і каже, дурнів з нас зібралися зробити, от що. Поїхали, взяла мене за руку і потягла. Приїхали до Оксани, попросили показати той пакет з грошима що мама передала, наче б то подивитися чи точно всі гроші віддали.

Оксана принесла показала, похизувалася що ось де ваші грошики. Таня вирвала з рук їх якраз в той час як приїхала поліція. Нехай вони і розбираються, виписка з банку є про те що ніхто нічого не отримував, телефонна розмова де Оксана погрожує забрати гроші є, далі хай як хочуть.

Як так, питаю я в дружини, адже скрін. Тю, скрін, каже вона мені, коли в тебе на рахунку 2 гривні і ти робиш переказ на іншу карту або просто є потрібна сума та ти не збільшив інтернет ліміт, то оплата не проходить. Добре що дружина економіст.

Related Post

Стала на бік сина, але розумію, що він не правийСтала на бік сина, але розумію, що він не правий

У мене є єдиний син, я його безмежно люблю, але рахую, що поводить він себе м’яко кажучи недобре. Невістка моя має деякі мінуси, в плані того, що часто закатує йому істерики,

Подруга дуже попросила, щоб у мене пожив її друг, який звільнився із в’язниціПодруга дуже попросила, щоб у мене пожив її друг, який звільнився із в’язниці

У дитинстві я думала що спочатку потрібно відучитися, а вже після думати про сім’ю та дітей. Мама моя заміж вийшла в 19 років, дивлячись на неї я думала що я