Перейти до вмісту

Вона сказала що просто мама допомогла повернути те, що ми взяли

Тань, привіт, ти коли гроші віддасиш? – Привіт, Оксанко які гроші, я щось позичала та забула віддати? -Ти що смішна, ти в мене 4 місяці назад позичила гроші 15 тисяч, казала на місяць, уже 4 пройшло, май совість.

Оксана, які гроші, це жарт такий, чи що, я не знаю ні про які гроші. Я тобі особисто хіба телефонувала і грошей вимагала? Щось не пам’ятаю такого. -Тань ну як так, ти ж в мене позичила гроші, номер карти скинула, я тобі і перерахувала, що ти з мене ненормальну робиш, чи я не пам’ятаю кому і скільки позичала?

-Оксана, я не знаю що ти там собі вигадала, але я ніяких грошей в очі не бачила, та і навіщо мені така сума? Все, давай.

Розказує мені моя жінка, уявляєш, Ксюха звонила, каже якісь гроші ми позичали, ще й криком на мене, я ж ні сном ні духом ні про які гроші, навіть не просила її. А вона ще сказала що номер карти я їй сама скинула.

Ось знову дзвонить, що ж таке, знов погрожувати буде. Може ти сам з нею поговориш, каже жінка. Я не схотів, своїх справ купа, не брали то й не брали нічого, чого оце в розбірки лізти. Тимпаче якщо на карту, то мало б в виписці лишитися, а там пусто, немає нічого.

Якось поговорили і забули, а тут мама моя приїхала і каже, так гроші Оксані терміново віддати, бо я за себе не ручаюся. Та мамо, кажу, не брали ми гроші ніякі. У нас же в тебе в схованці 20 тисяч з гаком лежить, нащо нам позичати.

-Точно, каже мама, я ті віддам і побігла. Я собі подумав що світ зійшов з розуму, але вирішив про всяк випадок гроші в матері забрати ввечері після роботи. Приїхав, кажу мам, віддай гроші нам треба, дякую що в себе складала, бо ми з цими переїздами.

Так нема грошей, Оксані все віддала, ви ж 15 взяли на 4 місяці, а відсотки ще. От я і подумала що чесно буде якщо ви їх віддасте всі, нащо вам той новий холодильник, покористуєтеся тим ще, старий, так що, ми колись на балконі ховали все.

Я поїхав додому в шоці, по дорозі подзвонив сестрі Оксані і спитав що за жарти. Вона сказала що просто мама допомогла повернути те, що ми взяли. Я спитав коли ми позичали гроші, Оксана сказала що місяці 4 назад, на карту скинула, а переписка не збереглася. Каже і скрін є що гроші відправила, як знала що треба фотодокази.

Я ще подумав тоді що дивно, моя сестра, яка навіть паролі не записує тут взяла і заскрінила виписку з банку.  

Тоді вже вдома все дружині розповів. Показав той скрін, а вона і каже, дурнів з нас зібралися зробити, от що. Поїхали, взяла мене за руку і потягла. Приїхали до Оксани, попросили показати той пакет з грошима що мама передала, наче б то подивитися чи точно всі гроші віддали.

Оксана принесла показала, похизувалася що ось де ваші грошики. Таня вирвала з рук їх якраз в той час як приїхала поліція. Нехай вони і розбираються, виписка з банку є про те що ніхто нічого не отримував, телефонна розмова де Оксана погрожує забрати гроші є, далі хай як хочуть.

Як так, питаю я в дружини, адже скрін. Тю, скрін, каже вона мені, коли в тебе на рахунку 2 гривні і ти робиш переказ на іншу карту або просто є потрібна сума та ти не збільшив інтернет ліміт, то оплата не проходить. Добре що дружина економіст.