ЦЕ EASY Життєві історії Вона врятувала того, хто міг позбавити її життя

Вона врятувала того, хто міг позбавити її життя

Раніше тут студія мами була, а тепер, тепер що ти з неї зробила. Мама тут малювала, тут стояли її картини, тут мольберт і кисті. Таня, що ти зробила?

Ти забрала все, батька, гроші, спокій в цьому домі, але чіпати речі мами я не дозволю.Таня мовчала, вона ковтнула образу і продовжила шити костюм під замовлення однієї буде поважної замовниці.

Таких клієнтів не втрачають, тимпаче, що раніше Таня була власницею одного з ательє, а тепер, коли вона вимушена сидіти вдома і доглядати за сином її чоловіка, вона пішла з роботи, закрила ательє, більше не зустрічалася з подругами, не ходила на виставки, презентації і покази, адже ж її там так завжди чекали, так були раді.

Ввечері прийшов Денис і побачив свого сина в поганому настрої, він не міг дозволити, щоб єдиний спадкоємець був розлючений чи ображений, тому вирішив що це знов Таня зіпсувала йому настрій.

Таня вислухала докори Дениса, хвильку подумала, і просто пішла збирати речі. Вона хотіла ввечері розповісти про те, що в них теж скоро буде дитинка, син, чи навіть дочка, але ні, тепер вона знає, що з цим чоловіком вона не хоче нічого мати спільного.

Денис зрозумів що накоїв, і побіг вибачатися, вони знову дуже сильно поскандалили, і він сказав, що вона піде з цього дому тільки через його, ну ви зрозуміли…

Цю сварку бачила помічниця, яка якраз на кухні грибний суп готувала, так Ростик захотів, син Дениса. Він звідкись дізнався що Таня вагітна, і вирішив з цим покінчити. Коли подали суп він непомітно підсипав Тані пургену, для помсти.

А потім прийшов буцімто вибачитися за свою поведінку і в розгарі сварки штовхнув Таню.

Таня довгий час після цього пролежала в лікарні, без свідомості, звісно ж підозри на її чоловіка, і його на якийсь час навіть затримали, бо прислуга ляпнула щось про те, що вони перед цим сильно розсварилися.

Тоді Ростик прийшов до Тані в палату і довго плакав, благав Таню прокинутися, і навіть назвав її мамою. Тетяна скоро оговталася і розповіла слідству про те, що сама впала зі сходів, чоловіка відпустили, але тепер Таня думає, чи варто їй лишатися в цій сім’ї?

Related Post

Це чоловік, якого я шукалаЦе чоловік, якого я шукала

Мені 35, двічі розлучена, двоє дітей. За типажем швидше за все осляча шкура. У квітні я подала на розлучення, а в липні щоб розвіятися я зареєструвалася на іноземному сайті знайомств.

Вона була рада пройдисвітові з куском хліба…Вона була рада пройдисвітові з куском хліба…

Мене звати Гання, 30 років, заміжня, є син, йому 4 роки. З чоловіком у мене хороші стосунки. Він старший за мене на 8 років. Ми одружені 5 років, я люблю

Поки невістка не вчинила зі мною по-свинськи, я не розуміла, як ображаю свекрухуПоки невістка не вчинила зі мною по-свинськи, я не розуміла, як ображаю свекруху

Зовсім недавно мій син одружився. Ми з чоловіком готувалися до цієї події. Тому будували такий будинок, щоб у ньому могло жити одразу дві родини. Сподівалися, що Діма приведе сюди свою