Вона вимагала підвищити їй зарплату адже у них стосунки

— У моєї дружини є коханець. — спокійно розповів мені друг. Я ледь не подавився. Поки приходив в себе, друг продовжив свою розповідь:

— Він її начальник. Старший за неї більш, ніж на десять років. Він дарує їй коштовності, квіти, підвозить додому з роботи, вони разом проводять вихідні.— І що ти будеш робити?

— Я так просто її не віддам.Друг не став бити пику тому козлу. Він був спокійний, як удав і просто спостерігав за стосунками своєї дружини. Допитів ніяких не влаштовував. Намагався бути лагідним і люблячим чоловіком.

Влітку дружина мого друга і її босс–коханець полетіли на відпочинок.На два тижні в Єгипет. Друг допоміг їй оформити документи і зібрати речі, підвіз до аеропорту і поцілував на прощання.

Дружина сказала, що їде у відрядження, але ненадовго, а потім вони з колегами трішки відпочинуть на морі.Друг зробив вигляд, що вірить їй, мовчки кивав і продовжував далі втілювати свій план в життя.

Відрядження затягнулося на більш тривалий термін. Друг сам наполіг, щоб дружина вирішила до кінця всі свої справи. Якщо треба – то треба! Я розумію! Дружина і далі розважалася з своїм коханцем, а друг терпляче очікував.

І ще раз наполіг продовжити поїздку. І відрядження знову продовжилось.За той час друг піднявся по кар’єрі і пішов в тренажерний зал. Він став дуже добре виглядати, у нього з’явилися гроші. Я не міг його зрозуміти.

Його дружина уже другий місяць з коханцем розважається в Єгипті, розповідаючи своєму чоловіку байки, а він залізо тягає.

Якась маячня!— От побачиш, потерпи трішки! — говорив друг.— Все йде за планом. Я ж її знаю, вона покине свого босса і повернеться до мене.І знаєте що – він був правий!

Дружина чоловіка провела з коханцем два місяці. Вони проводили багато часу разом, мало знаючи при цьому один одного – а це не завжди закінчується добре. Згодом вони познайомилися ближче і відкрили один в одному негативні риси характеру. Почалися суперечки.

Потім – сварки. Останній тиждень взагалі відпочивали окремо.Стосунки зруйнувалися. Після так званого відпочинку дружина захотіла ще відпочити вже від босса.

Дружина приїхала стомленою. З великою радісттю зустріла свого чоловіка. Впевнений в собі, гарний, підтягнутий знову викликав у неї почуття сильної симпатії. Вона була дуже рада повернутися до свого чоловіка.

Друг радів, що план працює.Тепер настав час розв’язки між коханцями. Коли босс накричав на неї на роботі – дружина його кинула. Справа в тому, що вона вимагала підвищити їй зарплату адже у них стосунки.

Начальник вирішив,що це не причина підвищувати зарплату. Дружина з коханцем розійшлася.Тепер вся увага перейшла на чоловіка і мій друг став центром її особистого життя.

Related Post

Перед тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доляПеред тим як грубіянити дівчині, варто задуматися, а може від неї буде залежати подальша доля

У Ігоря сьогодні як назло не було настрою, він проспав зміну, ледь встиг на електричку, а по дорозі ще й зачепився кросівком за якийсь камінь. Залетів до лікарні, як ошпарений,

Дідусь не дозволяв мамі будити мене на канікулах рано, адже дівчатка мають багато спатиДідусь не дозволяв мамі будити мене на канікулах рано, адже дівчатка мають багато спати

Сьогодні краєм вуха почула розмову двох жінок у трамваї. Одна скаржилася: «Дочка не допомагає зовсім, розлінилася. Коли не попросиш, одні відмовки. Хто з неї виросте, не розумію». Її співрозмовниця здивувалася: