Вона вимагала підвищити їй зарплату адже у них стосунки

— У моєї дружини є коханець. — спокійно розповів мені друг. Я ледь не подавився. Поки приходив в себе, друг продовжив свою розповідь:

— Він її начальник. Старший за неї більш, ніж на десять років. Він дарує їй коштовності, квіти, підвозить додому з роботи, вони разом проводять вихідні.— І що ти будеш робити?

— Я так просто її не віддам.Друг не став бити пику тому козлу. Він був спокійний, як удав і просто спостерігав за стосунками своєї дружини. Допитів ніяких не влаштовував. Намагався бути лагідним і люблячим чоловіком.

Влітку дружина мого друга і її босс–коханець полетіли на відпочинок.На два тижні в Єгипет. Друг допоміг їй оформити документи і зібрати речі, підвіз до аеропорту і поцілував на прощання.

Дружина сказала, що їде у відрядження, але ненадовго, а потім вони з колегами трішки відпочинуть на морі.Друг зробив вигляд, що вірить їй, мовчки кивав і продовжував далі втілювати свій план в життя.

Відрядження затягнулося на більш тривалий термін. Друг сам наполіг, щоб дружина вирішила до кінця всі свої справи. Якщо треба – то треба! Я розумію! Дружина і далі розважалася з своїм коханцем, а друг терпляче очікував.

І ще раз наполіг продовжити поїздку. І відрядження знову продовжилось.За той час друг піднявся по кар’єрі і пішов в тренажерний зал. Він став дуже добре виглядати, у нього з’явилися гроші. Я не міг його зрозуміти.

Його дружина уже другий місяць з коханцем розважається в Єгипті, розповідаючи своєму чоловіку байки, а він залізо тягає.

Якась маячня!— От побачиш, потерпи трішки! — говорив друг.— Все йде за планом. Я ж її знаю, вона покине свого босса і повернеться до мене.І знаєте що – він був правий!

Дружина чоловіка провела з коханцем два місяці. Вони проводили багато часу разом, мало знаючи при цьому один одного – а це не завжди закінчується добре. Згодом вони познайомилися ближче і відкрили один в одному негативні риси характеру. Почалися суперечки.

Потім – сварки. Останній тиждень взагалі відпочивали окремо.Стосунки зруйнувалися. Після так званого відпочинку дружина захотіла ще відпочити вже від босса.

Дружина приїхала стомленою. З великою радісттю зустріла свого чоловіка. Впевнений в собі, гарний, підтягнутий знову викликав у неї почуття сильної симпатії. Вона була дуже рада повернутися до свого чоловіка.

Друг радів, що план працює.Тепер настав час розв’язки між коханцями. Коли босс накричав на неї на роботі – дружина його кинула. Справа в тому, що вона вимагала підвищити їй зарплату адже у них стосунки.

Начальник вирішив,що це не причина підвищувати зарплату. Дружина з коханцем розійшлася.Тепер вся увага перейшла на чоловіка і мій друг став центром її особистого життя.

You cannot copy content of this page