Вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна

У мене така проблема, вона виникає у мене в 3-й раз, я не знаю, що з собою робити. З дитинства я був дуже непривабливим хлопчиком, жирним, страшним, при цьому досить сильне лібідо і бажання мутити з дівчатами.

У 11 років, була одна однокласниця, наші матері були подружками, і відповідно ми з нею почали спілкуватися. Через якийсь час мені почало здаватися, що в ній є щось, чого немає в інших, якесь благородство, в загальному, з’явилися якісь почуття.

Незважаючи на те, що я був досить потворним, а вона середньої зовнішності, набагато краще за мене, я почав до неї чіплятися, підкочувати, в результаті, ми ніби як стали зустрічатися. І, в якийсь момент, у мене виникли думки, а з чого вона взагалі зустрічається зі мною, я ж кінчений, навколо є безліч хлопців краще за мене, і я ніяк не міг позбутися від них, вони гасило моє бажання, мою енергію, в підсумку я їй все це сказав, і ми розлучилися, більше не спілкувалися, вона ще перейшла потім в іншу школу.

Прозустрічалися ми приблизно рік. Приблизно в цей же час була інша дівчина, познайомився з нею в Бердянську, той же сценарій, таке ж розставання, тільки у нею ще й сльози були і образа. Потім довгий час я взагалі не спілкувався з дівчатами, хоча в 14 схуд, поправив зовнішність.

І в 21, я познайомився на сайті знайомств з нею. До цього я просто там блукав, не було ніякого інтересу ні до кого, скукота. Через якийсь час спілкування, може, тиждень, два, я зрозумів, що вона абсолютно не така, як усі, вона відрізняється, вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна, в ній є і що то мужнє, і мені це подобалося, я дуже, дуже швидко закохався, і дуже сильно, так мене ще ніхто не захоплював, вона здавалася мені неймовірно особливою, і у нас з нею був якийсь зв’язок, споріднені душі, що то таке.

Ну і я їй сподобався. Ми спілкувалися приблизно рік, були якісь проблеми, і ми не могли побачитися. Я навіть не намагався серйозно знайти собі когось іншого, я тупо не хотів, весь мій потяг був до неї, і я знав, що у неї до мене теж він є.

У підсумку, ми зустрілися, і з нею трапився мій перший с*кс в житті. Перші приблизно 1-2 місяці я був в лютою ейфорії, в мені вирувала енергія, вона мені шалено подобалася, у мене була буря емоцій, тяга до неї, кожна наша зустріч була солодкою для мене.

Але потім, до мене почали знову приходити думки “я гавно”, “навіщо вона зі мною зустрічається, навколо є купа хлопців які краще за мене”, “я її не гідний”, “вона розлюбить мене і знайде собі краще”, “я недостатньо хороший, щоб з нею зустрічатися, я не її рівня”, і всі думки подібного роду.

І взагалі здавалося, що вона мене не любить, але це напевно пов’язано з цими думками, з якимись переконанням, що мене не можна любити, я занадто поганий для цього.

Приблизно в цей же час я почав депрессовать жорстко, повна апатія, почало здаватися, що я нічого не можу, що я нікчема, що нічого в моєму житті не налагодиться (у мене були проблеми в житті, але я до них набагато спокійніше ставився ), я практично втратив інтерес до життя, в загальному, повна яма.

Я втратив і в чарівності, вона говорила, що раніше я був веселий, позитивний, привабливий. Ми прозустрічалися, починаючи з нашої першої зустрічі, приблизно 10 місяців. Всі ці думки досягли піку, і мені почало здаватися, що вона розлюбила мене, і в загальному, я запропонував їй розлучитися, все це пояснивши їй. Скажіть, що мені робити? Як позбутися від цієї хріні? Як повернути собі енергію, відновити потік?

Related Post

Вони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинамиВони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинами

Я прекрасно пам’ятаю той момент, коли, будучи ще не резидентом студентського гуртожитку, проходячи по вуличному коридору, вперше побачила його. Миловидна особа азіатської зовнішності, зачесане темне волосся, струнка фігура … Тоді

Влад випив каву у Христини і потім захворівВлад випив каву у Христини і потім захворів

У серпні минулого літа я почав зустрічатися з дівчиною. Погуляли ми з нею місяць. Я до неї якось охолов. Почала вона мене дошкуляти всякими розпитуваннями-допитами, мовляв, де був і з

facebook