Вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна

У мене така проблема, вона виникає у мене в 3-й раз, я не знаю, що з собою робити. З дитинства я був дуже непривабливим хлопчиком, жирним, страшним, при цьому досить сильне лібідо і бажання мутити з дівчатами.

У 11 років, була одна однокласниця, наші матері були подружками, і відповідно ми з нею почали спілкуватися. Через якийсь час мені почало здаватися, що в ній є щось, чого немає в інших, якесь благородство, в загальному, з’явилися якісь почуття.

Незважаючи на те, що я був досить потворним, а вона середньої зовнішності, набагато краще за мене, я почав до неї чіплятися, підкочувати, в результаті, ми ніби як стали зустрічатися. І, в якийсь момент, у мене виникли думки, а з чого вона взагалі зустрічається зі мною, я ж кінчений, навколо є безліч хлопців краще за мене, і я ніяк не міг позбутися від них, вони гасило моє бажання, мою енергію, в підсумку я їй все це сказав, і ми розлучилися, більше не спілкувалися, вона ще перейшла потім в іншу школу.

Прозустрічалися ми приблизно рік. Приблизно в цей же час була інша дівчина, познайомився з нею в Бердянську, той же сценарій, таке ж розставання, тільки у нею ще й сльози були і образа. Потім довгий час я взагалі не спілкувався з дівчатами, хоча в 14 схуд, поправив зовнішність.

І в 21, я познайомився на сайті знайомств з нею. До цього я просто там блукав, не було ніякого інтересу ні до кого, скукота. Через якийсь час спілкування, може, тиждень, два, я зрозумів, що вона абсолютно не така, як усі, вона відрізняється, вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна, в ній є і що то мужнє, і мені це подобалося, я дуже, дуже швидко закохався, і дуже сильно, так мене ще ніхто не захоплював, вона здавалася мені неймовірно особливою, і у нас з нею був якийсь зв’язок, споріднені душі, що то таке.

Ну і я їй сподобався. Ми спілкувалися приблизно рік, були якісь проблеми, і ми не могли побачитися. Я навіть не намагався серйозно знайти собі когось іншого, я тупо не хотів, весь мій потяг був до неї, і я знав, що у неї до мене теж він є.

У підсумку, ми зустрілися, і з нею трапився мій перший с*кс в житті. Перші приблизно 1-2 місяці я був в лютою ейфорії, в мені вирувала енергія, вона мені шалено подобалася, у мене була буря емоцій, тяга до неї, кожна наша зустріч була солодкою для мене.

Але потім, до мене почали знову приходити думки “я гавно”, “навіщо вона зі мною зустрічається, навколо є купа хлопців які краще за мене”, “я її не гідний”, “вона розлюбить мене і знайде собі краще”, “я недостатньо хороший, щоб з нею зустрічатися, я не її рівня”, і всі думки подібного роду.

І взагалі здавалося, що вона мене не любить, але це напевно пов’язано з цими думками, з якимись переконанням, що мене не можна любити, я занадто поганий для цього.

Приблизно в цей же час я почав депрессовать жорстко, повна апатія, почало здаватися, що я нічого не можу, що я нікчема, що нічого в моєму житті не налагодиться (у мене були проблеми в житті, але я до них набагато спокійніше ставився ), я практично втратив інтерес до життя, в загальному, повна яма.

Я втратив і в чарівності, вона говорила, що раніше я був веселий, позитивний, привабливий. Ми прозустрічалися, починаючи з нашої першої зустрічі, приблизно 10 місяців. Всі ці думки досягли піку, і мені почало здаватися, що вона розлюбила мене, і в загальному, я запропонував їй розлучитися, все це пояснивши їй. Скажіть, що мені робити? Як позбутися від цієї хріні? Як повернути собі енергію, відновити потік?

You cannot copy content of this page