ЦЕ EASY Життєві історії Вони не могли разом, але і один без одного було нестерпно.

Вони не могли разом, але і один без одного було нестерпно.

Вперше вона побачила Діму дуже давно. Що цікаво він ніколи не подобався Юлі. Вона казала що він самозакоханий павич, котрий не може скласти ціну собі і своїм діям. Діма займав високу посаду десь в департаменті, але не сильно розповсюджувався про свій оклад і обов’язки на роботі.

Юля була не менш “скаженною” і нерідко доводила оточуючих до гарячки. Тим не менш, знала, що досить мудра та розсудлива дівчинка. Не шукала собі проблем.

Коли вони зустрілись вдруге, роздратуванню не було меж, вони, здавалося, ненавиділи один одного всім серцем, всією душею. Юля ходила в той же фітнес центр що і він. Діма спочатку не реагував на нервові погляди дівчини, але згодом йому і самому стало цікаво спостерігати як вона тренується.

Звідки така неприязнь, невідомо ні одному з них. Але як тільки на горизонті з’являється Діма, вона завжди старалась над ним пожартувати, вколоти, образити. Йому подобалась така увага, але він звик бути в центрі подій. Варто сказати що такі незвичні відносини склалися ще з малечку. Їхні батьки давно спілкуються, тому жартома називали їх парою, посватали як то кажуть ще з пелюшок.

Пройшов якийсь час, перед тим як Юля і Діма почали спілкуватися. Нормально, без взаємних образ та постійних сварок не проходило ні дня. Вони не могли один без одного, так само, як і разом. Ходили на каву, в кафе, на фітнес, він відвозив її на роботу, вона його запрошувала на обід. Ці стосунки важко було назвати ідеальними. Люди дивилися на них і не розуміли, чи це молода пара, чи подружжя, що живе разом з десяток років. Їх союз здавався нестерпним видовищем.

Все вирішилося в лічені дні. Юля захворіла гострою ангіною, і не змогла більше говорити йому пакощі. Дімі не хотілося ображати та насміхатися з неї хворої. А образи які вона хотіла донести в смс виглядали зовсім вже смішно.

Ангіна пройшла, Юля вилікувалася, але вони зрозуміли, що не можуть жити один без одного. Зрозуміли, що не потрібні гучні слова та докази, для того щоб показати свої емоції.

Часто люди роблять помилки, але все ж, хтось там, зверху знає як їх виправити. А чи було у вас колись таке, що доводиться грубити чи кричати на коханих? Напишіть свої історії в коментарях.

Related Post

Готова на все, лише б чоловік хоч іноді повертався до менеГотова на все, лише б чоловік хоч іноді повертався до мене

Чоловік пішов до іншої. Пішов несподівано. Днем був зі мною, була близькість, визнання в любові. Потім поїхав у справах і пропав. Вночі  додзвонилася до нього, сказав, що завтра приїде за

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

Буквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина мого хлопця Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на ДімуБуквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина мого хлопця Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на Діму

Колишні дівчата мого хлопця намагаються його повернути… Добрий день. Мене звуть Валя, у мене є хлопець, Дмитро. Ми з ним не так давно разом – всього пару місяців, зараз потихеньку