Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?

25 років. Постійних відносин не було. Кожен раз ходжу на побачення як за однаковим колом. Наприклад вчора: Зустрілися з хлопцем, запропонував піти посидіти де-небудь, поки розмовляли, розповів, що переїхав в нову квартиру, запропонував, якщо я хочу, піти подивитися, мовляв, можемо випити і у нього вдома поки він буде розпаковувати речі.

Ну я пішли ми до нього. Через пару годин і кілька шотів він мене поцілував, я заморожено на нього дивлюся і відсовую. Поговорили трохи і він знову – цілуватися. Мені потрібно завтра на іспит, кажу рано в вставати, піду я додому. Він каже залишайся, від мене пішки дійдеш, який сенс тобі додому їхати і знову цілує, ну і я відповідаю.
Потім встаю і думаю, що ні, піду я додому, пока. Йду додому.

Позавчора: зустрілася з хлопцем, сподобався, гуляли, теж запропонував випити. Каже чого хочеш сама, я живу тут в п’яти хвилинах, у мене квартира з руф-топом, є вино. Ну я і пішла до нього. Сиділи, розмовляли, пили вино, сміялися. Каже потім мовляв «підійди», я сиджу. Він каже «окей, зрозумів, я сам повинен підійти». Я сиджу дивлюся.

Починаємо цілуватися. Мало не куверкаємося на цьому даху. Я кажу, що не хочу. Він каже «так, я зрозумів, ти не так се*суальна як я. Ну можемо посидіти обнявшись». Я сиджу, потім встаю і йду. Пропущені від нього, я говорю все добре, я вже додому їду.

Все ОК. Він запитує, ти завжди так йдеш? Я нічого не відповіла. Видалила листування. І ось так у мене завжди. Вони реально думають, що я хочу с*ксу раз прийшла в гості? Я хочу просто провести час, пізнати людину, сподобатися хочу, відносин.

Один раз взагалі хлопець танцював голий переді мною, ми випили Б52, штук 5 і він почав танцювати. Ну я встала і пішла. Знову пропущені. Фейспалм.

You cannot copy content of this page