fbpx

Вони з Ромком тоді ще разом були, але він не захотів брати шлюб, почав інші варіанти шукати, а Вітя сам

Мам, знайомся, це Вітя, мій чоловік, ми розписалися і скоро у нас буде дитина. Мам, ти що не рада? -Доню, а дитина то його хоч, із знаю що ти з Романом крутила стільки років, невже ви розійшлися, невже він так просто тебе відпустив?

-Мамо, тут така справа Вітя Рослин брат, просто раніше він був за кордоном, а тепер приїхав. А Рома, що Рома, скоро теж одружиться, так дитина його.

Не так Маша уявляла собі цю розмову з мамою, не так приймають батьки звістку про вагітність доньки, а ще, звісно ж про весілля.

Просто Маша довгий час була дівчиною Роми, амбітного лікаря з гарною зовнішністю і гарячим серцем, від нього шаленіли всі жінки, дивно що він саме Машу обрав, там і потім всеодно знайшов іншу, більш розкуту, веселу, легку, під стать, з силіконовою фігурою.

Маша тоді якраз познайомилася з Вітьою, він їй таким надійним здався, а зовсім скоро через проблеми з реєстрацією їй довелося б виїхати за країни, або вийти заміж.

 Вони з Ромком тоді ще разом були, але він не захотів брати шлюб, почав інші варіанти шукати, а Вітя сам запропонував зараєструвати фіктивний, тоді б Маша лишилася в Україні. Ромка переїхав до своєї мадам, а Маша лишилася жити в квартирі з Віктором, а згодом у них зародилися почуття. 

Потім звісно Рома все дізнався, про дитину, почав маніпулювати, покинув свою силіконову ляльку і став благати повернутися до нього. Що робити Маші, можливо Рома змінився, і як тепер дивитися в очі Віктору.

Related Post

Син пішов жити до батька і навіть не привітав мене з 8 березняСин пішов жити до батька і навіть не привітав мене з 8 березня

У мене проблеми в спілкуванні з сином. Взагалі у мене троє дітей, син – старший. Розповім свою життєву історію по порядку. Приблизно дев’ять років тому у мене через відносини з

Подобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрастіПодобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрасті

З 25 років задивляюся на жінок старше 30 і зустрічаюся тільки з ними. Серед ровесниць рідко трапляються ті, з ким можна душевно поговорити і провести час. І до сих пір