Вранці моя мама почала кричати та питати, чому мої фото розклеєні на кожному стовпі

Привіт, я Марта і я хочу розповісти Вам про моє перше шалене кохання! Його звали Олександром, він був дуже гарний, стильний, романтичний і головне дуже класно залицявся до мене. Але була одна маленька проблема – він був старший за мене на 12 років!

Якби я тільки знала, що це ще зовсім не проблема і що чекає мене попереду … Я б напевно ніколи не познайомилася з ним! Все сталося на день народження нашої спільної знайомої. Всі були парами і тільки він і я були самі.

Саша запросив мене на танець і ми розговорилися. Він був чудовим співрозмовником і мені здалося що ми знаємо одне одного тисячу років.

Далі був алкоголь, танці, алкоголь і знову танці … І це все поруч з ним, мені ще так класно не було ніколи. Потім він запропунував поїхати до нього і як ви думаєте я поїхала? .. Ну звичайно ні, я леді, де я таке можу зробити.

Все що я зробила це пристрасно поцілувала його, сіла в таксі і поїхала. Що було далі? Або бачилися ми ще? Спілкувалися? Вам цікаво? Тоді читайте далі!

Я їхала в таксі і всю дорогу думала чому не залишила йому номер телефону, як ми знову зустрінемося? .. Але життя це така штука … таке любить малювати.

Ми зустрілися знову на наступний день. Він просто приїхав до мене, набрав мій номер і сказав виходи, чекаю тебе. І мені зовсім не важко було здогадатися у кого він вивідав про мене інформацію.

Ми провели разом всю ніч, просто сиділи в машині і пили каву. Це була найкраща ніч у моєму житті! Він приїздив до мене кожен день, точніше ніч, але для мене це було не важливо, головне що він у мене є. Але моїх подруг це насторожило, почалися сипатися питання … Чому він ніколи не приїздить до тебе вдень і ви не гуляєте по місту?

Чому водить тебе тільки на каву і то на заправку? Чому ніколи не розповідає про свою сім’ю? Мені була не цікава думка моїх подруг, я закохалася в нього, мені з ним круто, а все інше просто не важливо.

Але мої дівчата ще ті штучки! Почали вони шукати інформацію про нього … Хто, де живе … Ви навіть не уявляєте що вони дізналися і як це все пережила я!

Саша, мій Саша був одружений, більш того, мав двох дітей. Я не могла в це повірити, впала в істерику, не хотіла нікого бачити і нічого чути. Мої подруги говорили тільки одне, він просто тебе хотів використовувати … ти молода тобі 22, йому 34! Яке кохання?

Але я відмовлялася в це вірити і вирішила перевірити його. Взявши себе в руки, я набрала його номер телефону і сказала що хочу ввечері зустрітися і хочу від нього більше ніж просто поцілунків, нехай шукає готель. І що ви думаєте? Приїхав весь такий на ейфорії, такий турботливий, а я тримаю емоції щосили.

Він так відразу говорить мені: «Ну що поїдемо в готель?» Я кажу: «Звичайно, тільки спочатку кілька запитань!»

Спочатку я почала все говорити що знаю, що чула, і що потрібно йому від мене. Він спочатку говорив що це не правда, але все ж зізнався! Я мовчки вийшла з машини і пішла додому.

Ми не спілкувалися близько трьох днів. І тут дзвінок! Відгадайте від кого? Так, це був він. І ми знову зустрілися. Я не могла з собою нічого вдіяти, я кохала його, хотіла бути з ним, мені було все одно що у нього сім’я, він мій і тільки мій.

І в ту ніч у нас все було … Це було незабутньо. Але якби ви тільки знали що чекало нас попереду! Моя мама стала постійно розпитувати мене за нічні походеньки, а я постійно придумувала відмазки. Постійні закиди подружок набридли мені. Але найгірше знаєте що? Про все дізналася його дружина.

Вона мені просто проходу не давала, почала дзвонити, писати, принижувати, залякувати. Але я сильна, свого мужика нікому не віддам.

І ось одного разу вона перетворила моє життя на пекло! Вранці я прокинулася від крику мами, вона вимагала якихось пояснень, а я ніяк не могла зрозуміти що вона хоче від мене, поки не побачила все на власні очі.

По всьому місту були розклеєні мої фото з номером телефону і переліком послуг які ніби я пропонувала … думаю ви здогадалися, що це були за послуги.

Мало того, так ця божевільна побила машину Саші, щоб він не їхав до мене. Я не знала що і як пояснити мамі, як дивитися в очі друзям і знайомим. Я просто пішла з дому, подзвонила Саші і домовилася про зустріч.

Цю зустріч пам’ятаю до цих пір. Ви знаєте що він мені сказав? Що кохає її, свою дружину, її, а не мене. Що я просто тимчасова іграшка і вже не перша у нього, але перша про яку дізналася дружина. Я не могла повірити своїм вухам, хотіла обійняти, поцілувати його, а він просто відштовхнув мене, встав і пішов зі словами: «Запам’ятай мене!».

Мені ще довго довелося вилазити з цього пекла. Так що дорогі мої іноді треба слухати не тільки що шепоче серце, а й те що кричить голова. Тому що я теж ніколи не думала, що моя казка про кохання закінчиться словами: «Запам’ятай мене!»

Related Post

Я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміжЯ розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж

Тільки зараз я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж. З дитинства своїй матері я була взагалі не потрібна. Народжувала вона лише

Новий керівник довів працівників до звільненняНовий керівник довів працівників до звільнення

У нас у проектному відділі давно вже назріла потреба у двох нових проектувальниках. Обсяг роботи значно збільшився, тому минулий керівник відділу подав заявку на розширення. Начебто б HR почали шукати

У мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок. Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищіУ мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок. Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищі

Коли тобі за тридцять, але чомусь ніхто не вірить. Не буду довго про себе розповідати. Розповім коротко. Але яка різниця? Якщо ви мене в наступний раз зустрінете, то сприймете за