fbpx

Вранці я розповіла цю історію коли прокинувся Микиті. Хотіла посміятися, ось мовляв які дивні сновидіння мене відвідують. Почувши про тапочки, він трохи напружився, вийшов в іншу кімнату і повернувся з фотографією. – Цю жінку ти бачила?

У травні 2015 року я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Роман наш почався швидко і бурхливо, так що через кілька днів ми вже буквально жили разом і майже не розлучалися.

На жаль, через кілька днів після нашого знайомства в родині Микити (ім’я чоловіка зміню в етичних міркуваннях, хоча згоду на публікацію історії отримано) відбулася сумна подія – передчасно пішла з життя бабуся.

Ще пів року тому старенька бадьоро бігала, а за шість місяців буквально розтанула на очах, до того ж лікарі так і не змогли встановити чітку причину недуги.

Це була передісторія, щоб пояснити що про подробиці життя майбутнього чоловіка і про його родину я майже нічого не знала. А тепер суть.

Близько 2 години ночі в третій декаді травня 2015 роки я усвідомила себе лежачою на ліжку поряд з коханим. Він спить, а я ніби й сплю, а ніби й ні. Жили ми тоді далеко, так що ночі стояли вже білі і в кімнаті було дуже світло.

Лежу, поруч сопе Микита, прекрасно бачу інтер’єр кімнати. І раптом з боку наших голів, від балкона, лунає звук дверей. До кімнати входить дама років за 60, але молодава така.

Трохи нерівна стрижка, фарбовані руде волосся, бордовий халат. Дама зупиняється біля ліжка, суворо дивиться на мене кілька секунд, повільно киває, ласкаво посміхається сплячому Микиті.

Потім вона неспішно виходить з кімнати, проходить по коридору і судячи по звуку віддаляється з квартири через вхідні двері.

Я прекрасно чула, як вона йде – на дамі були тапочки без задників, ті, які дзвінко шльопають по п’ятах при ходьбі.
Було абсолютно не страшно.

Відчуття, ніби кіно дивишся.
Вранці я розповіла цю історію коли прокинувся Микиті. Хотіла посміятися, ось мовляв які дивні сновидіння мене відвідують.

Почувши про тапочки, він трохи напружився, вийшов в іншу кімнату і повернувся з фотографією.

– Цю жінку ти бачила?
Я відповіла ствердно.
Дама виявилася твєю бабусею. На той момент якраз виповнилося 9 днів з моменту смерті.

Все б нічого, але ось “галасливі” тапочки, про які я не знала і які бабуся Микити дуже любила останні роки життя.

Сподіваюся, вона приходила в останній раз поглянути на внука і благословити його.

Related Post

Повчальна історія про непрофесіоналізмПовчальна історія про непрофесіоналізм

Діти теж вміють бути хорошими вчителями. Продавщиця, не звертаючи уваги на досить юну клієнтку і не перестаючи базікати з подругою, обговорюючи з нею всі останні новини, абсолютно випадково, зовсім не

Я коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справуЯ коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справу

Зараз спілкувалася з подругою, що живе в Греції. Наташа повідомила, що днями іспит з англійської мови, відповідно, страх і хвилювання. А мені раптом згадалися історії з мого життя на тему