fbpx

Все почалося приблизно 3 місяці тому, коли мій колишній коханий (розлучилися ми задовго до описаних подій, без скандалів) почав жити з жінкою на 10 років старшою за нього, сказали мені про це наші спільні знайомі

Ніколи не думала, що буду писати свою сповідь на сайті в інтернеті. Напевно, багато хто мені не повірять і будуть говорити, що це все вигадки, але це особиста справа кожного.

Я почала погано спати ночами, точніше, майже зовсім перестала спати. Майже нічого не могла їсти, нескінченне почуття тривоги і відчуття, ніби всі органи всередині горять.

Стало боліти серце (підсумок: я стою на обліку у кардіолога), почалися щоденні істерики і явне небажання жити.

Скажу, що я людина сильна і спочатку намагалася побороти цей стан сама, намагалася відволіктися і заспокоїтися. Але з кожним днем ​​ставало все гірше, снодійне не допомагало абсолютно. Ходила до церкви кожен день: стояла і плакала там. Потім зрозуміла, що довго так не витримаю, і моє небажання жити візьме гору. У якісь моменти тобі дійсно здається, що це найкращий вірний спосіб вирішити проблему.

І почалося моє ходіння по бабках. Скажу відразу: я не вірю тим історіям, в яких пишуть, що, мовляв, мене прокляли, я знайшла бабку – і відразу стало добре! Хто був в такій ситуації, той знає, що зняти порчу – це дуже довгий і непростий процес.

Обійшла я всяких ворожок багато: всі як одна говорили, що зроблено на смерть жінкою старше через чоловіка (він любив мене і намагався повернутися, а вона вирішила, що якщо не буде мене – не буде і проблем).

Хтось намагався лікувати мене, ставало трохи легше, але потім все знову поверталося день на третій. Хтось відразу відмовлявся навіть братися, говорив: шукай людину сильнішу. Траплялися й відверті шарлатани, слухати яких було смішно.

Зараз я закінчую лікування у однієї жінки і дуже боюся, що воно не дасть результатів. Я хочу знайти сильну справжню відьму, нехай навіть не пов’язану з білою магією і повернути все це зло тій, яка загнала мене в такий стан. Розумію, що це гріх, але я втомилася, сил вже не вистачає, і я розумію, що по-іншому вона не зупиниться.

До чого я все це написала? До того, що дуже страшно жити в такому світі, де люди не знають, що творять. Не хоче мене любити – приворожу! Люди, навіщо ви це робите?

Related Post

Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся 

Зустрічаюся з дівчиною більше трьох років. За цей час ми то сходилися, то розходилися. Зараз замислююся про сім’ю і шлюб, але не бачу її в ролі дружини або матері. Ми