Все ще злюся на колишнього, хоча зараз щаслива з іншим 

Помічаю, що стала надто перейматися через колишнього. Розлучилися майже півроку тому, оскільки я не бачила можливості розвитку відносин. Через пару років хочу вийти заміж, народити першу дитину, а той хлопець не може мені це дати. Зараз зустрічаюся з іншим чоловіком, у нас все добре – так, як я мріяла. Але, коли раптово згадую колишнього, дуже злюся на нього. Не розумію, чого мені не вистачає і чому я думаю про минуле.

Юлія, 22 роки. Порада від психолога.
Юлія, якщо з тим хлопцем у вас був бурхливий роман, якщо ви планували спільне майбутнє, то не дивно, що ви все ще згадуєте про нього півроку потому. Щось пішло не так і вашим мріям і планам не вдалося здійснитися – хіба це не привід для агресії?

Ви пишете, що в поточних відносинах отримуєте все, про що мріяли, але, можливо, вам бракує гостроти почуттів, які ви відчували до того хлопця.

Згадувати минуле нормально. Це дозволяє привласнювати досвід, вчитися на власних помилках, зберігати в пам’яті безперервну історію свого життя.

Щоб прийняти минуле, спробуйте поміркувати, чому вас навчили ті відносини, чому вони сталися у вашому житті, за що ви вдячні тому хлопцю, а за що все ще на нього злі. Що б з нами не сталося, важливо навчитися ставитися до того, що трапилося як до коштовного досвіду.

Related Post

Боюся виходити заміж за розведеного чоловікаБоюся виходити заміж за розведеного чоловіка

Ми з моїм хлопцем зустрічаємося майже рік. Три місяці тому він зробив мені пропозицію. Начебто у нас «любов з першого погляду», але з кожним місяцем мене все більше бентежить те,

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене

facebook