Все, він мені зраджуєєєєє

Все, він мені зраджуєєєєє – голосила, ні, майже кричала Оксана. – З чого ти взяла, почекай робити висновки, може все налагодиться, все буде добре, чуєш, з чого такі висновки?

– Та всі докази на обличчя. Зранку почав кудись бігати, доглядає за собою, якесь волосся на ньому постійно, мабуть блондинка, сам тепер і речі пере, і в душ після того як з роботи йде біжить.

А ще затримується на роботі, а вчора, уявляєш, Василю, напарнику, сказав що спізниться трішечки, бо йому до “Бусинки” треба зайти, адже він мене так завжди називаааав. Оксана знову залилася гіркими сльозами.

Жінки влаштували засаду. Слідкували за Петром цілим мікрорайоном. Але ніхто нічого так і не зрозумів. Ніякої жінки біля нього не бачили, але Оксана ввечері знову знайшла на костюмі чоловіка волосся коротке, жіноче, якесь руде і тонке.

Їй увірвався терпець. Вона пішла за чоловіком вслід щоб висказати все що вона думає.

Він прямував в парк. Оксана обережно розгорнула листя і гілки і побачила картину, як біля лавки чоловік до когось нахилився і говорив.

Чулися обривки слів. “Солоденька моя”, “Дивись що я тобі приніс”, ” Моя бусинка”. Зашелестіли пакети і Петро дістав звідти щось для його спутниці. “Подобається так, всі жінки таке люблять”.

Оксана не витримала і вибігла з-за кущів. Петро стояв розгублений, а біля нього в коробці лежала велика кішка персикового окрасу і лапою підгрібала до себе кошенят.

Оксана розсміялася, забрала Петра і “Бусинку” разом з виводком і попрямувала додому. Подругам коли розповідала то реготала.

А Галя навіть розчарована була, адже в неї такий план вже дозрів, такий план, як їх викрити.

Related Post

Якими ж були умови та ставлення до дитини, що він поміняв квартиру на холодний під’їздЯкими ж були умови та ставлення до дитини, що він поміняв квартиру на холодний під’їзд

Вікторія поспішала додому з роботи. На вулиці була вкрай неприємна погода. Початок зими: сніг ще не випав, але було дуже холодно та мокро. Вона намагалася сховати обличчя у свій шарф

Чоловіків лякає моя енергійністьЧоловіків лякає моя енергійність

Мені 19 років. Зовнішні дані непогані, фігура струнка, я непогано розвинена. Часто помічаю, що молоді люди ніби обходять мене стороною через характер. Я ініціативна і впевнена в собі, не боюся

Скоро Новий рік, а через проблеми я навіть думати про свята не хочу. Мені вже набридло плакати цілими днямиСкоро Новий рік, а через проблеми я навіть думати про свята не хочу. Мені вже набридло плакати цілими днями

Останнім часом у моєму житті почалися проблеми. Я закінчила коледж із двома червоними дипломами і переїхала до нового міста, тут живе частина моєї рідні. Через це навіть святкового настрою немає.