Перейти до вмісту

Все життя гнався за примарними мріями, а тепер маючи 4 дітей нікому не потрібен

Вчора він знову їй телефонував. Христя не взяла телефона. Вона тепер і не братиме. Бо для всього свій час. Віталій посидів ще трохи на вулиці, точніше на терасі і пішов відпочивати. Хто зна, чи прокинеться вже завтра?

Мама Христини закохалася в чоловіка на 7 років старшого за себе. Все було як у людей, але потім Валя почала звертати увагу на те, що Віталій приходить додому значно пізніше. Грошей став приносити менше, а окрім цього ще й напідпитку завжди.

Спочатку просто просила,потім сварилася вже, та все марно. Не знаю вже, що саме стало причиною того що Валя його покинула, але Христя тоді саме 3 рочки було. Вона і не пам’ятає тата нормально. В садочок коли ходила, то діти дражнили, але вона завжди мала що сказати у відповідь.

Роки промайнули швидко. Зараз Христя вже 23. У неї свої діти. Коли їй було 6, мати вийшла заміж за дуже хорошу людину. Вони їй братика подарували. Дитя склалося так, як можна тільки мріяти.

Христя неодноразово намагалася знайти батька. Тим паче, що знала і адресу і номер його телефону. Тільки в 20 наважилася подзвонити і сказати, що вона вагітна, в 23 сказала що він вдруге став дідом. Відповіді не було.

Віталій багато раз заходив на її сторонки в соціальних мережах, запитував про неї у знайомих, але це було вже тоді, коли дівчина твердо вирішила що відтепер тато у неї один – той, хто виростив її як свою дитину.

Та і певно що було б не дуже гарно по відношенню до цього батька починати тепер сплікуватися з біологічним.

А Віталій тепер самотній. Хоча мав 4 дітей, і всіх від різних жінок, все шукав де краще. В тепер і думає, чи доживе до старості, хто склянку води принесе і кому ті статки його тепер треба?