fbpx

Все змінилося після пологів; може я відволіклася і перевела свою увагу на дочку або просто перестала заморочуватися, але в один момент просто вирішила, що вистачить думати про те, як налагодити свої відносини з чоловіком і пустила все на самоплив

Багато чоловіків остигають після весілля. Проживши рік з чоловіком, я почала теж про це замислюватися.

Розмови ніяких результатів не давали, йому було все одно, а мені дико не вистачає уваги. Пізніше я завагітніла і всю вагітність було незрозуміле ставлення, середнє.

Я навіть один час намагалася всю увага, всю турботу тільки йому віддавати, але в підсумку, з його боку все було як і раніше, хоч він і хвалив мене перед друзями і знайомими.

Все змінилося після пологів; може я відволіклася і перевела свою увагу на дочку або просто перестала заморочуватися, але в один момент просто вирішила, що вистачить думати про те, як налагодити свої відносини з чоловіком і пустила все на самоплив.

Поставила перед собою мету вже зайнятися собою, не в сенсі нафарбуватися і зачіску зробити, а починаючи з середини, зайнялася спортом, почала бігати з ранку, зарядку робила, самомасаж і найголовніше повністю перейшла на здорове харчування. Відповідно думок сторонніх зовсім не залишилося.

Після такого способу життя зайва вага (більшість) пішла, стан шкіри покращився, а, з огляду на, що я перестала через всього переживати, настрій теж налагодився.

Поступово я почала остигати до чоловіка, а він, мабуть, відчуваючи, що втрачає мене, почав проявляти до мене більше уваги.

Одне я точно зрозуміла зі своєї життєвої ситуації, нікому крім себе ти не потрібен, і поки ти не зміниш до себе ставлення, і не почнеш рухатися до своєї мети, ніхто за тебе цього не зробить.

Related Post