Перейти до вмісту

Всі мешканці, нєістово кричали «ура» і плескали в долоні. Явно прєдвкушаючи тепло від батарей, на заздрість жлобкуватим сусідам

Доброго дня, Історія не моя , а мого знайомого, Розкажу я вам панове історію.

Справа була в одному із сусідньому з вашим-нашим містом.

Зібралася ініціативна група, зробити навколишній світ, теплим і щасливим.

Ну кинули вони кліч, що давайте люди добрі скинимося на «гєну», і «гена» дасть нам змогу крутити насоси і подавати тепло на наше ОСББ, а ще потужності на чергове освітлення вистачить, на відеонагляд для консьєржа і на роутери.

Всі мешканці, нєістово кричали «ура» і плескали в долоні. Явно прєдвкушаючи тепло від батарей, на заздрість жлобкуватим сусідам.

І от, пішли активісти збирати гроші… у першого немає, у другого будуть в січні, третя мати одиначка, четвертий мєнт, п’ятий льготнік в другому поколінні, шостий переселенець, сьомий потомствений безробітний, а восьмому взагалі фсі дАлжни.

А генератор останній!

Треба 140000, та ще і зарядити і привезти.

Кароч, укатали мене активісти на авантюру. Я маю «гєну» купити, а як вони його людям покажуть, так відразу усі і скинуться.

І от, купили ми на свою голову за налічку, із представниками бізнесу, той генератор, під гарантії місцевої влади.

Приводжу під ОСББ, і кажу: «шановні мешканці, ось генератор, ось масло, ось солярка, а ось водій на машині, якому 1700грн віддати тре. З вас 144000грн, за все».

І тут почався справжнісінький цирк, плавно переходячий в пі….дец.

«Ви нас обманюєте!».

«Таких цін немає, на ОЛХ ціна генератора 15тищ».

«Я льготнік!!!!».

«Я одинока мама!!!»

«Барига ти і мародер, расстрілять падонка!!!!!»

«Відберем у буржуя народний генератор, і запустимо «свєту» в наші домівки, а марадьора-баригу, прикопаємо он під тим кущем».

Ну і тд.

Тут бачу, якийсь кремезний чолов’яга, як підбіжить до голови ОСББ, як вріже йому ляща по пиці і давай ногами бідосю добивати із криками: «суки, ви це усьо замутили щоб нас зубожілів на гроші розвести…».

Водій кричить: «мене не бийте, я найомний ізвозчік. Он того бийте, він за генератор розраховувався», і на мене тиче пальцем.

Я в кабіну, і кажу водію: «якщо ти сука, зараз не заведешся, і не втічеш через бордюри і кущі на дорогу, я їм скажу, що це ти мене до бариг генераторами привіз і що ти в долі».

Водій хлоп був матьорий, і без зайвих слів чіпляючи бортами свого «Спрінтера», країв кущів якоїсь вічнозеленої порослі, втопив педаль долу. Навздогін летіло каміння і грудки землі, а крики прєдсєдатєля, якого продовжував тузити хлоп, стихали за ревом двигуна.

Втікли.

Вигрузили ми «гєну» в укромному місті, я розрахувався з водієм, розказавши йому що він падло, і сука.

І поїхав додому бухати.

Пив два дні.

На третій, пообіця собі більш ніколи не мати справу із спільнокоштом, тим більше з ОСББ, тим більше із різними льготниками.

Потім намагався продати того «гєну», через ФБ, і отримав просто «шквал ненависті» від громадян, із Боярки.

Вчергове плюнув, видалив публікацію.

Мораль: ніколи не баригуйте генераторами, котлами, буржуйками. І не намагайтеся вкластися в соціальні проекти.

А генератор, я продав, за 120000. Продав і перехрестився, радіючи що у своєму намаганні допомогти людям, втратив лише 25000грн.

Вам хана усім, добрі люди. Ви всі замерзнете, перелаятеся, переб’єтеся, проклянете один-одного і активістів, але грошей не зберете.

Гарної вам зими, сердешні.