fbpx

Всі мої гріхи минулого повернулися мені бумерангом

Моя гарна історія кохання обернулася неймовірним кошмаром і пеклом. У чоловіка коханка, їх дитині 1,5 року, у них кохання, а проблема у тому, що він і з нашої родини не хоче йти.

Ми познайомилися на роботі, практично відразу ж пробігла іскра. У нас був довгий гарний і дуже яскравий роман, пристрасть, кохання та полум’я було все. У результаті весілля, сім’я щастя та двоє дітей. Заради нього я змінилася у всьому, утихомирила свій характер, відмовилася від кар’єри та уваги інших, все заради його кохання. І ось результат. А найгірше в тому, що це все мій бумеранг, за все, що я сама творила по молодості та юності.

Природа нагородила мене гарною зовнішністю, а ось характер був далеко не такий гарний. Я завжди відчувала багато уваги від хлопців та чоловіків, легко йшла на стосунки, легко їх рвала і йшла вперед, буквально знищуючи тих, хто мене любив. Не брехатиму, брехала і зраджувала, грала почуттями та серцями, і ніколи не думала про інших. І навіть забрала перше кохання у своєї кращої подруги, за що та мене не пробачила та обірвала всяке спілкування.

Я крутила романи з одруженими та глузувала з їхніх дружин, деякі з них навіть дзвонили мені, плакали, погрожували, просили залишити їхні сім’ї, а я лише сміялася і відповідала що я тут не до того, що вони самі до мене прийшли. Я завжди тішила своє самолюбство увагою, пристрастю та любов’ю чоловіків. Я була чудовиськом. І ось розплата.

Тепер я на місці тих, чиї життя я зруйнувала. А найголовніше, що я все це заслужила. І найстрашніше це не зрада чоловіка, найстрашніше — це усвідомлення того, яка я нікчемність і чудовисько, від цього найболючіше.

Нудно жити, усвідомивши те, як я жила і що творила, але життя не кіно, назад не прокрутиш, змінити нічого вже не можна, а жити так далі, більше нема сил.

Related Post

Не можу навіть попрощатися з домашніми улюбленцямиНе можу навіть попрощатися з домашніми улюбленцями

Коли мені було 7 років, ми з мамою принесли до будинку кошеня. Звичайного, чорно-білого. Виріс він справжнім красенем, добротний такий котяра — великий, пухнастий, як годиться. Нині йому вже 15

Дружина дізналася про колишню і визнала, що таких жінок не кидаютьДружина дізналася про колишню і визнала, що таких жінок не кидають

Андрій Анатолійович пошкодував, що в молоді роки підло поступив з прекрасною дівчиною, гідною кращих відносин. Коли Андрій був студентом, він відпочивав у селі у родичів. Там він познайомився з місцевою