Всі рахують, що я маю все розказати його жінці

Я – коханка, я знаю що це великий гріх, але так склалося життя. Я знаю, і знала з самого початку про те, що в мого коханого є жінка і діти. Він любить її, шалено любить, і не збирається йти від неї, він проводить з нею майже весь вільний час.

Я прекрасно розумію, що рано чи пізно наш роман закінчиться, але мені так не хочеться втрачати цього чоловіка, я б все на світі віддала б за те, щоб він був зі мною поруч.

Його жінка буде гарна дівчина, вона розумна, має гарну роботу, в неї хороший характер, і якщо чесно я сама розумію що від таких жінок не йдуть. Я не знаю на що мені надіятися, не знаю чого чекати.

Ми разом уже більше 2 років, він просто іноді приїздить до мене, дарує недорогі подарунки, кілька разів остався на ніч, і я, хочу сказати, що для мене це були найщасливіші моменти.

Я люблю цього чоловіка, він любить свою жінку, але я йому треба для розваги, щоб відпочити від сім’ї, ми часто ходимо в кафе, але в більшості випадків просто переписуємося або ж говоримо по телефону.

Всі подруги кажуть, що за своє щастя треба боротися, рахують, що я маю все розказати його жінці, а там будь що буде. Але я боюсь його втратити, я не боюсь людського осуду, але знаю що і мого терпіння на довго не вистачить.

Що робити, адже я знаю де вони живуть, знаю її адресу і телефон, я можу покласти цьому край, як мені вчинити?

Related Post

Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?

Я сама потрапила на стажування на пів року абсолютно безплатно до Австрії. Він приїздив до мене. Він у мене перший (у всіх сенсах) та єдиний. Я йому не зраджувала там,

Боюся, що і після зняття карантину залишиться страх заразитисяБоюся, що і після зняття карантину залишиться страх заразитися

Останнім часом відчуваю тривогу в магазині або на вулиці, якщо навколо багато людей. Особливо якщо вони стоять групами і не витримують дистанцію. Раніше я ніколи не помічала за собою іпохондрії,

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати