Всіх невдачливих і нікчемних чоловіків чомусь по життю завжди тягне саме до мене…

Всіх невдачливих і нікчемних чоловіків чомусь по життю завжди тягне саме до мене. Хоча я сама володарка характеру, та ще якого. Церемонитися і тягнути чужий час не люблю.

Підробляла я якось в одній фірмі у вихідні дні. Рома, як його звали, причепився до мене. Працював він шофером. Зростом метр з кепкою, незграбний, зате з якими амбіціями, завзятістю.

Роман, проявивши симпатію, перетворив моє життя на пекло. Ромик все не міг зрозуміти, що мені немає до нього абсолютно ніякого діла. Кожен день підходив і діловито втупившись, пропонував зустрічатися. (Причому він ще і не жартував).

Мені було аж смішно. Я все життя спілкувалася, дружила і сиділа за однією партою і навіть за столом в гостях лише з тими людьми, які мені подобалися. І за це я себе завжди поважала.

А один раз по дурості одна моя невеликого розуму колега, звичайно, в таємниці дала йому мій номер телефону. І пішло поїхало. Знаючи, що я з ним не буду розмовляти, він представився іншим ім’ям. Пізніше, коли набридло дзвонити став писати кожен день тупі смски типу: «Ти мені подобаєшся. Ти дуже красива. Можна проводити до будинку? »

Спочатку я просто дивилася на цього “писарчука” крізь пальці. А він все строчив, і строчив і чекав відповіді.

Він не хотів зрозуміти, що мені не цікавий і просто не в моєму стилі. А колега, що обдарувала його телефоном, все нацьковувала на дії. А цей і радий старатися. Ніякі розмови не допомагали. Він тільки відразу різко червонів і мовчав. Мене ж це дратувало просто.

Цей дурень ще й залучив на свою сторону масу співчуваючих. Ці співчуваючі мене постійно підколювали, будували підступи, чим ще більше посилювали антипатію до нього.

У мене з ним не могло бути нічого спільного. Та й два різних абсолютно різних оточення і світогляду.

Я вирішила над ним посміятися при всіх, це його розлютило. Після він прийшов на роботу, мабуть, після добрячої гулянки, чомусь ще й смердів часником і послав мене при всіх на три букви.

А через день звільнився. Негуманно. Але просто вже дістав.

You cannot copy content of this page