Всю цю історію він просто вигадав, щоб подивитися на мою реакцію

Мені 40 років, із чоловіком разом 17 років. Ми маємо тринадцятирічного сина. Життя наше не назвеш легким, але за всі ці роки я жодного разу не підозрювала його в зраді, хоча дуже ревнива.

Я його дуже люблю, але ми часто лаялися через дрібниці, ображали одне одного словами, переважно через брак грошей (ми живемо в маленькому містечку, можливостей заробити замало). У нас хороша квартира, є машина (мої батьки допомогли), його мама ніколи навіть онуку не дарує подарунків, але й від нас нічого не просить.

Нещодавно чоловік почав говорити, що його життя дістало, нічого не тішить, прагнути ні до чого не хочеться. Я вирішила, що це криза середнього віку – йому 44 роки.

І ось через тиждень він каже, що хоче піти, що вже кілька років має іншу жінку. Зараз вона поїхала, і йому без неї погано, хоче її повернути. То був шок!

Я не кричала, не плакала спочатку, був просто ступор. Потім спробувала поговорити. Він каже, що йому від неї не інтим потрібен був, а там його чули, слухали та розуміли, а я відокремилася, не підтримувала.

Я говорю: «з ким хочеш бути? », а він у відповідь: «не знаю, ви одна одну доповнюєте». Ніч не спала, думала, коли він встигав? Ночував завжди вдома, вихідні свята також разом.

Вранці він поїхав на роботу (я не працюю), а я думала над цією ситуацією. Було так погано, що вирішила випити (син відпочиває у мами). Приїхав чоловік, я влаштувала скандал, летів посуд, я кричала: «як ти міг?». Таких сварок у нас ніколи не було.

Проте його відповідь не те що здивувала мене, вона просто шокувала. Цитую: «я тобі не зраджував, просто хотів зрозуміти, чи потрібний тобі, чи любиш ще». Тобто всю цю історію він просто вигадав, щоб подивитися на мою реакцію. Або це була правда і він просто вирішив так виправити ситуацію.

Тепер ходжу і мучуся, як зрозуміти де правда? Як далі вірити йому?

Related Post

Чоловік знову почав гуляти, жити з ним не хочу, але зараз дуже багато проблемЧоловік знову почав гуляти, жити з ним не хочу, але зараз дуже багато проблем

Вийшла заміж я рано, у 18 років. А вже у 19 народила сина, жили не сказати, що добре, але й не погано. Вийшла на роботу, коли синові було 6 років.

Зараз я розумію, що без неї моє життя не життя, я навіть уявити без неї себе не можуЗараз я розумію, що без неї моє життя не життя, я навіть уявити без неї себе не можу

Ця історія розпочалася з великого горя. Я був одружений. Починалося все добре, зміни розпочалися після того, як народився син. Син народився хворий, загалом, страшний біль, як для нього, так і

У нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я такУ нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я так

Прийшов до нас працювати молодий красивий хлопець, тільки зайнятий (дівчина поїхала в інше місто). Направо і наліво кричав, що він любить тільки свою дівчину. З перших днів він всіляко пропонував