Втомилася одна працювати над відносинами

Чоловік часто виходить з себе, трощить все навколо. У побуті не допомагає, ледачий.

Я вважаю, що ідеальних чоловіків не буває, тому не кидаю його вже дев’ять років, працюю над нашими відносинами.

Виходить, я одна намагаюся міняти себе, щоб уникнути гострих кутів. Чи є сенс в моїх стараннях або такі відносини не приносять користі?

Вікторія, 28 років. Порада від психолога.
Те, що ви описуєте, це не лінь. Чоловік домінує над вами, а ви його повністю обслуговуєте. Тут немає партнерських відносин, поваги до вас, турботи з його боку. Коли він «трощить все навколо» – це прояв агресії, імпульсивної й небезпечної поведінки. Ваші старання не змінюють ситуацію вже багато років, тому що проблема в ньому.

Можна припустити у вашого чоловіка низький емоційний інтелект. Людина може бути розумною, освіченою, але некомпетентною в душевній сфері. Він повинен навчитися усвідомлювати власні емоційні реакції, настрій і почуття. Розуміти емоційні переживання інших людей. Відповідально ставитися до емоційних змін, своїм станам, володіти ними.

Не ігноруйте те, що він робить, висловлюйте свою думку і почуття кожного разу, давайте зворотний зв’язок, говоріть, що вам не подобається. Будьте готові до відсічі з його боку. Так ви встановите кордони. Поки що він змішав вас з собою і привласнив і підпорядкував ваше життя.

You cannot copy content of this page