ЦЕ EASY Життєві історії Втратив все, але зберіг діамант для коханої

Втратив все, але зберіг діамант для коханої

Наречений ледь забрав ноги від нетверезих хуліганів, отримав травми і позбувся майже всіх цінностей.

Незадовго до весілля Антон вирішив провести час з друзями. Вони добре посиділи в одному барі, потім в іншому. До ранку зрозуміли, що пора розходитися.

Блудний наречений з’явився додому близько сьмої ранку. Пом’ятий, побитий, одяг на шматки, обличчя в крові, руки обдерті. Ні телефону, ні гаманця, ні золотого ланцюжка. Антон ледве стояв на ногах, притримуючи рукою правий бік.

Виявилося, що недалеко від будинку він зустрів компанію п’яних хуліганів. Їх було п’ятеро. Вони стали діставати Антона. В результаті між ними зав’язалася бійка, точніше побиття одного п’ятерими. Антона побили, зламали пару ребер і ніс, відібрали всі гроші і цінності.

Олеся була в жаху, коли побачила побитого нареченого. Вона повела його у ванну кімнату, стала знімати залишки одягу, змивати кров і бруд, обробляти рани.

Раптом закривавлений наречений посміхнувся і дістав з рота колечко і простягнув коханій дівчині. Коли Антон побачив компанію підпилих чоловіків, він припустив, що щось може піти не так. Він завбачливо викинув коробку від кільця і ​​сховав його в роті. Поки його били, Антон думав, хоч як не проковтнути кільце з діамантом. Не проковтнув і доніс!

Related Post

Дружина – вдома, коханка – на роботі – як любити обох?Дружина – вдома, коханка – на роботі – як любити обох?

Зі своєю майбутньою дружиною я познайомився ще в школі. Вчилися в паралельних класах. Я звичайний хлопчисько, схиблений на футболі. Вона – староста, відмінниця. У старших класах приходила на стадіон вболівати

Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…Їх мами були в шоці!!! Руслан та Оля познайомилися ще в дитинстві, а одружилися через 22 роки…

Я вірю в долю і також знаю, що від нас на нашому життєвому шляху залежить дуже багато чого! Я розповім зараз всього про дві зустрічі, але для цих людей вони