Втратив все, але зберіг діамант для коханої

Наречений ледь забрав ноги від нетверезих хуліганів, отримав травми і позбувся майже всіх цінностей.

Незадовго до весілля Антон вирішив провести час з друзями. Вони добре посиділи в одному барі, потім в іншому. До ранку зрозуміли, що пора розходитися.

Блудний наречений з’явився додому близько сьмої ранку. Пом’ятий, побитий, одяг на шматки, обличчя в крові, руки обдерті. Ні телефону, ні гаманця, ні золотого ланцюжка. Антон ледве стояв на ногах, притримуючи рукою правий бік.

Виявилося, що недалеко від будинку він зустрів компанію п’яних хуліганів. Їх було п’ятеро. Вони стали діставати Антона. В результаті між ними зав’язалася бійка, точніше побиття одного п’ятерими. Антона побили, зламали пару ребер і ніс, відібрали всі гроші і цінності.

Олеся була в жаху, коли побачила побитого нареченого. Вона повела його у ванну кімнату, стала знімати залишки одягу, змивати кров і бруд, обробляти рани.

Раптом закривавлений наречений посміхнувся і дістав з рота колечко і простягнув коханій дівчині. Коли Антон побачив компанію підпилих чоловіків, він припустив, що щось може піти не так. Він завбачливо викинув коробку від кільця і ​​сховав його в роті. Поки його били, Антон думав, хоч як не проковтнути кільце з діамантом. Не проковтнув і доніс!

Related Post

Чоловік весь час розповідає про минулі відносиниЧоловік весь час розповідає про минулі відносини

Як тільки ми почали зустрічатися, чоловік став розповідати мені про свої минулі інтимні стосунки. Причому в подробицях. При мені захоплювався іншими жінками. Казала йому, що мені це неприємно. Але він

Не впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчиніНе впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчині

Рік зустрічаюся з дівчиною. З огляду на наші традиції і термін спілкування, справа йде до весілля. Але через хворобливий досвід в колишніх стосунках і важку депресію після розриву мені важко

Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?Як безболісно балансувати між дружиною і коханкою?

У мене є дружина, ми разом 24 роки, і коханка, з якою зустрічаємося 20 років. Люблю обох. Три роки тому була спроба зійтися з коханкою і почати нове життя, але

facebook