Втратив все, але зберіг діамант для коханої

Наречений ледь забрав ноги від нетверезих хуліганів, отримав травми і позбувся майже всіх цінностей.

Незадовго до весілля Антон вирішив провести час з друзями. Вони добре посиділи в одному барі, потім в іншому. До ранку зрозуміли, що пора розходитися.

Блудний наречений з’явився додому близько сьмої ранку. Пом’ятий, побитий, одяг на шматки, обличчя в крові, руки обдерті. Ні телефону, ні гаманця, ні золотого ланцюжка. Антон ледве стояв на ногах, притримуючи рукою правий бік.

Виявилося, що недалеко від будинку він зустрів компанію п’яних хуліганів. Їх було п’ятеро. Вони стали діставати Антона. В результаті між ними зав’язалася бійка, точніше побиття одного п’ятерими. Антона побили, зламали пару ребер і ніс, відібрали всі гроші і цінності.

Олеся була в жаху, коли побачила побитого нареченого. Вона повела його у ванну кімнату, стала знімати залишки одягу, змивати кров і бруд, обробляти рани.

Раптом закривавлений наречений посміхнувся і дістав з рота колечко і простягнув коханій дівчині. Коли Антон побачив компанію підпилих чоловіків, він припустив, що щось може піти не так. Він завбачливо викинув коробку від кільця і ​​сховав його в роті. Поки його били, Антон думав, хоч як не проковтнути кільце з діамантом. Не проковтнув і доніс!

You cannot copy content of this page