fbpx

Вважаю, що дівчат до материнства потрібно готувати зі шкільних часів

Мені 53 роки. Я вважаю, що демографічна ситуація у нашій країні складна, якщо не сказати катастрофічна.

Зараз в мене полетять каміння від феміністок. Всі ці емансипації до добра не доводять, а навпаки, сприяють знищенню держави. Ось з одного боку, у нас влада всіляко закликає населення збільшувати народжуваність: і грошима допоможуть, і всякі пільги багатодітним, і житло. Через це нерідко навіть невдоволення виникають, оскільки багатьох обурює, що горе-матері народжують, щоб отримувати кошти від держави, а потім ці діти самі по собі.

При цьому у молоді зараз закладено, що “адекватні” дівчата після школи прагнуть будувати кар’єру, йдуть в інститути, влаштовуються в престижні компанії, мандрують по всьому світу. А потім їм уже й не до дітей: з кожним роком все складніше зустріти кохану людину і наважитися збудувати сім’ю. Особливо, якщо всього в житті досягла сама. І звісно, хто про таке не мріє, коли на кожному боці “успішні” блогерки, які відвідали пів світу та надані самі собі. А ось про родину ніхто не замислюється.

От я й подумав, що до материнства треба готувати зі шкільної лави, а не вкладати дівчаткам у голову історії про успішну кар’єру. Вже у 17 років кожна дівчина має розуміти, що її кар’єра – це сім’я та діти. Виповнилося 17 років — отримай посібник, щоб не про роботу думала, а про реалізацію себе як матері та була впевнена, що держава підтримає.

Не сумніваюся, що демографічні показники одразу підскочать у кілька разів. Та й сім’ї будуть міцнішими, якщо дівчатка не про кар’єру мріятимуть, а створюватимуть сімейний затишок. Ось тільки допомога має бути не формальною, а гідною, щоб не було необхідності шукати додатковий заробіток. Ці гроші окупляться державі, адже вирішиться головна проблема — демографічна, а це наше майбутнє. Адже пенсійний вік збільшують, бо пенсії нема звідки платити, молодше покоління не може забезпечити своїх людей похилого віку.

А тепер давайте, засуджуйте. Ось тільки аргументуйте, у чому я не правий.

Related Post

Прийняла в свій будинок коханку чоловікаПрийняла в свій будинок коханку чоловіка

Моя подруга Аня збожеволіла: вона запросила жити в свій будинок коханку чоловіка. Вони з Мішею разом ще зі школи. Пройшли злидні, звалився бізнес, харчувалися дешевими макаронами. Повна зневіра, коли Мишу