Ви мама Катерини? Ваша дочка зараз у правоохоронців

Того дня я прокинулася о сьомій ранку, щоб допомогти дочці зібратися до школи. Чоловік вже давно пішов на роботу. В мене був вихідний, тому вирішила, що після того, як все зроблю, ляжу ще на годинки дві спати.

Щойно закрила двері й доторкнулася до подушки, як не помітила що заснула. Розбудила мене неприємна мелодія телефонного дзвінка.

На екрані показувався незнайомий номер. Все ще з заплющеними очима я взяла слухавку.– Ви мама Катерини? Ваша дочка зараз у правоохоронців. Приїжджайте, будь ласка, – почула я голос й одразу прокинулася.

Мене наче струмом пройшло. Мені ще назвали номер кабінету та поклали слухавку.Не пам’ятаючи себе від переляку та нервів, я одягла перше, що потрапило під руку та навіть не нафарбована побігла до таксі.

В нашому місті був лише один відділок. На прохідній я сказала, що мені зателефонували й чекають у такому то кабінеті. Швидко пробігла по сходах, та навіть не стукаючи у двері, просто вибігла у кабінет.

– Де моя донечка, що з нею? – Майже крикнула я, навіть не дивлячись, хто там сидить.– Ось вона, – спокійно відповів мені чоловік у формі, показав у сусідній куток.

А там сиділа моя Катруся та спокійно пила чай з тортиком. Була навіть трошки замурзана. Коли я заспокоїлася, то слідчий розповів мені, що моя дочка по дорозі до школи знайшла у парку на лавці маленьку дитину, замотану у ганчірки та пакет.

Хлопчик лише кілька днів як народився. А так, як в неї не було телефона, то вона взяла його на руки й принесла до відділка. Якби не її спостережливість та розум, хлопчик міг би загинути.

Адже тією частиною парку не часто хтось ходить.Я була шокована. В голові понавигадувала собі стільки ситуацій. Одна гірша від іншої, а виявилося, що моя дочка – справжній герой.

Поліціянт навіть вибачився, що так налякав мене своїм дзвінком.– Вибачте. Ми не звикли повідомляти гарні новини. Ось й в мене не вийшло.

Коли в школі дізналися про вчинок Катрусі, то вона отримала грамоту, а її фото повісили на дошку пошани.

Related Post

Не хочу, щоб родичка чоловіка 5 років жила з нами, доки навчається в університетіНе хочу, щоб родичка чоловіка 5 років жила з нами, доки навчається в університеті

Ми з майбутнім чоловіком познайомилися як у доброму кіно: у громадському транспорті. Нічого особливо романтичного, просто розмова двох молодих людей та обмін номерами телефонів. Я ще тоді наголосила для себе,

Колишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутникуКолишній так само не давав мені спокою, і я зустрілася з ним. І зрештою я опинилася в любовному трикутнику

Хочу залишити тут свою життєву історію. Раніше я була заміжня, розлучилися через рік після народження доньки. Відносини не склалися, чоловік був набагато старший за мене, і в результаті жодної моєї

Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?Моя сестра стала гірше до мене ставитися. Не розумію, чому?

Моя сестра молодша за мене на 1,5 роки. Батьки завжди любили її та потурали їй у всьому. Вона була улюбленою дочкою, мене ж мати била, а батько принижував. Її завжди ставили мені за приклад,