Ви переконуєтеся, що це підла і дріб’язкова людина, коли при розлученні він вимагає повернути всі подарунки його та його батьків

Сім’я це така штука, коли обидва повинні працювати над відносинами. І судячи зі свого досвіду, працювати треба день у день з найщирішими намірами.

Я дуже відкрита і доброзичлива людина. У мене багато знайомих і приятелів, але перше взаємне кохання з’явилося лише в 19 років. Тоді хотілося зробити для нього все, що тільки забажає, і він теж був готовий багато на що. Різниця лише в тому, що «все» та «багато» не зовсім рівноцінні поняття, мабуть, тому наші шляхи розійшлися.

Звісно, ​​перший рік стосунків був чарівним: квіти, сюрпризи, щоденні зустрічі, грандіозні плани на майбутнє. І знову ж таки, для когось «план» — це мета, мрія всього життя, за яким йдеш, незважаючи ні на що. Але для мого хлопця план змінювався щодня, а цілі були не зовсім виправдані.

Скажімо, коли я хочу поїхати відпочивати до Італії, я починаю збирати кошти, як мінімум; я шукаю підробіток та беру додаткові зміни, роботу додому. Мій хлопець пішов у казино та за 3 години спустив усе зароблене за місяць. Звичайно, робив він це зі склянкою коктейлю, що теж послужило дзвіночком: вам не по дорозі.

Чергове засмучення спіткало мене, коли я покликала своїх друзів на день народження, а він, мій чоловік, напився ще до початку святкування. Вечір я просиділа у сльозах розмовляючи у відділку поліції. Мій хлопець вчинив бійку, а друзі, захищаючи мене, викликали поліцію.

Звичайно, в перші тижні вашого знайомства ви і не подумаєте про те, що потрібно втекти від цієї людини. Адже він дуже уважний і дбайливий: він їде з іншої частини міста, щоб хоч пів години провести з вами. А через 2 роки він повертається у ваше спільне житло опівночі і «в мотлох», коли вечеря охолола, а приготовлений вами сюрприз зіпсований.

Рано чи пізно, ви починаєте розуміти, що це зовсім інша людина: не та, яку ви полюбили колись. У вас є різні плани на життя. Ви готові працювати день і ніч, щоб досягти чогось у житті, а він сидить на дивані вдома і чекає, коли йому запропонують посаду директора та оклад у доларах.

Ви везете подарунки батькам, а він «канючить» гроші у матері у свої 25 років, тому що підробіток вантажником, маючи середню освіту, це не для нього. І нарешті, ви переконуєтеся, що це підла і дріб’язкова людина, коли при розлученні він вимагає повернути всі подарунки його та його батьків.

Я колись віддала все накопичене мною за кілька років студентства та роботи, бо взяла в подарунок телефон, пальто та ноутбук. Наречений (а під час розставання ми вже були заручені) вимагав повернути гроші за всі подарунки і поділив наше загально нажите. Я повернула і не пошкодувала. Я попрощалася з усім і почала з чистого листа.

Знову заробила грошей, купила квиток в Америку і працювала, поки не зрозуміла, що я маю достатньо, щоб зупинитися і перепочити. Кидайте таких чоловіків та біжіть якомога далі! Якщо можете залишитися друзями, залиштеся.

Я не змогла: він знайшов собі нове «кохання» вже через 5 днів після розриву стосунків, які тривали 4,5 роки. Вони побралися через рік, а сьогодні я дізналася про їхнє розлучення.

Не тримайтеся за таких чоловіків, вони не принесуть щастя. Тут швидше навпаки: залишитеся у розбитого корита з чоловіком-неробою, який вміє просити гроші у мами і грати в комп’ютерні ігри.

І повірте, це буде ваш найбагатший досвід у житті щодо чоловіків, а розлучення з такою половинкою стане найкращим рішенням!

You cannot copy content of this page