Видно було що людина старалася, він то свої умови виконав

Я в спадок отримала квартиру від бабці. Квартира стара, точніше ремонту в ній років 30 не було. Старі меблі, килими, якась раритетна гардина, посуд щоб не образити нікого, скажу “вінтажний”. Вирішила здавати в оренду, а що, і грошики завжди при собі, і квартира не пустує.

Ну з таким ремонтом, звісно, ж багато за неї не візьмеш, домовилися на 5 тисяч разом з комунальними. Людей влаштувало, на літо 4 тисячі, квартира то трикімнатна, я рахую, що ціна хороша. Так, ремонту не було давно, але ж там і не жив ніхто багато років, вона чиста і акуратна.

Знайшла того хто буде знімати. Домовилися з ним. Він ще й виявився нашим далеким родичем. Я пораділа за те, що людина більш менш своя, раптом що, знаю як найти. Бо ці квартиранти різні бувають, самі знаєте.

Ну і цей Сергій, котрий квартирант, запропонував мені угоду, що він за 2 місяці робить хороший ремонт і живе пів року безкоштовно. В принципі ми прописали все в договорі і була згодна, так би вона пустувала, в так, з ремонтом, я потім за неї всі 10 буду брати. Не погано наче, як на мене.

Пройшло пів року, я саме повернулася з практики з іншої області і побачила, що квартира реально в дуже гарному стані, ремонт чудовий, видно було, що він вклав всю душу туди. Я б такий ні за що не зробила б.

Але мене на порозі чекав сюрприз, виявляється Сергій передав квартиру за 13 тисяч гривень, а мені платить лише якихось 5. Він відреставрував всі старі меблі, відремонтував сантехніку, квартира сялла чистотою у тих людей, яких він знайшов, наступні пів року він мав би платити мені по 5 тисяч, тимпаче, що наближався опалювальний сезон, в мене пільги і субсидія, тому чистими на руки я мала б тисяч 4 з лишком.

Але мене обурило те, що він по суті, на мені заробляє. Я тепер не знаю як вчинити. Сергій не знає про те, що комунальні мені обходяться майже безкоштовно. Я могла б поговорити з людьми, які там живуть, і здавала б її на 10, скажімо, а що, люди зарплати такої не отримують, в тут з нічого.

Та совість чомусь не дозволяє. Формально, я маю всі права щоб розірвати договір і робити з своєю квартиру що завгодно, але мені якось не по собі.

Видно було що людина старалася, він то свої умови виконав, квартира чиста, з ремонтом гарним, порядок, як і обіцяв. А серце не на місці, адже заробити можна було набагато більше. Що порадите?

Related Post

Хочу запропонувати сину чоловіка переїхати жити назад, а до нас приїжджати на вихідніХочу запропонувати сину чоловіка переїхати жити назад, а до нас приїжджати на вихідні

У нас із чоловіком двоє дітей погодок — хлопчик та дівчинка. Ми живемо у двокімнатній квартирі, з нами також проживає шістнадцятирічний син чоловіка від першого шлюбу. Усі вихідні він у

Але він був упевнений, що оскільки він батько, то заслуговує від мене поваги просто за фактом нашої спорідненостіАле він був упевнений, що оскільки він батько, то заслуговує від мене поваги просто за фактом нашої спорідненості

Я та доросла дочка, з якою хотів відновити стосунки батько, і в якого це не вийшло. Від всіх історій моя відрізняється тим, що жодних негативних почуттів чи образ у мене