fbpx

Видно було що людина старалася, він то свої умови виконав

Я в спадок отримала квартиру від бабці. Квартира стара, точніше ремонту в ній років 30 не було. Старі меблі, килими, якась раритетна гардина, посуд щоб не образити нікого, скажу “вінтажний”. Вирішила здавати в оренду, а що, і грошики завжди при собі, і квартира не пустує.

Ну з таким ремонтом, звісно, ж багато за неї не візьмеш, домовилися на 5 тисяч разом з комунальними. Людей влаштувало, на літо 4 тисячі, квартира то трикімнатна, я рахую, що ціна хороша. Так, ремонту не було давно, але ж там і не жив ніхто багато років, вона чиста і акуратна.

Знайшла того хто буде знімати. Домовилися з ним. Він ще й виявився нашим далеким родичем. Я пораділа за те, що людина більш менш своя, раптом що, знаю як найти. Бо ці квартиранти різні бувають, самі знаєте.

Ну і цей Сергій, котрий квартирант, запропонував мені угоду, що він за 2 місяці робить хороший ремонт і живе пів року безкоштовно. В принципі ми прописали все в договорі і була згодна, так би вона пустувала, в так, з ремонтом, я потім за неї всі 10 буду брати. Не погано наче, як на мене.

Пройшло пів року, я саме повернулася з практики з іншої області і побачила, що квартира реально в дуже гарному стані, ремонт чудовий, видно було, що він вклав всю душу туди. Я б такий ні за що не зробила б.

Але мене на порозі чекав сюрприз, виявляється Сергій передав квартиру за 13 тисяч гривень, а мені платить лише якихось 5. Він відреставрував всі старі меблі, відремонтував сантехніку, квартира сялла чистотою у тих людей, яких він знайшов, наступні пів року він мав би платити мені по 5 тисяч, тимпаче, що наближався опалювальний сезон, в мене пільги і субсидія, тому чистими на руки я мала б тисяч 4 з лишком.

Але мене обурило те, що він по суті, на мені заробляє. Я тепер не знаю як вчинити. Сергій не знає про те, що комунальні мені обходяться майже безкоштовно. Я могла б поговорити з людьми, які там живуть, і здавала б її на 10, скажімо, а що, люди зарплати такої не отримують, в тут з нічого.

Та совість чомусь не дозволяє. Формально, я маю всі права щоб розірвати договір і робити з своєю квартиру що завгодно, але мені якось не по собі.

Видно було що людина старалася, він то свої умови виконав, квартира чиста, з ремонтом гарним, порядок, як і обіцяв. А серце не на місці, адже заробити можна було набагато більше. Що порадите?

Related Post

Пішов і скатертиною доріжка, в неї є чоловікПішов і скатертиною доріжка, в неї є чоловік

Катя поверталася додому втомлена. Але щаслива, чого ще чекати, чоловік вдома, син відмінник, одним словом, щаслива жінка. Вона сьогодні раніше, з роботи відпустили, клієнтів не було, чого сидіти. Вона тихенько