Виходить, що педагог повинен бути ще й психологом

Я вчилася в 6-му класі, коли трапилася ця історія. Тоді до нас в школу перейшов тихий і нічим не привабливий хлопчик на ім’я Сергій.

У нього була складна доля — мати його випивала і гуляла постійно. Через якийсь час її позбавили батьківських прав, і Сергій переїхав до бабусі. Він ріс розумненьким, спокійним, але одягався скромно і погано розмовляв.

У нашому класі його відразу ж стали недолюблювати. Найяскравіші і жваві з них обзивали бідолаху, а класний керівник не вважала за потрібне в це втручатися.

Вона нікого не лаяла і нікого нікуди не викликала — вона вирішила зібрати всіх нас після шкільних занять. -Хлопчики, подейкують, що над нашим новеньким знущаються старшокласники.

Я думаю, що ви повинні захистити його — хто ж, крім вас? Це був блискучий хід! Адже й справді, над ним жартували старшокласники, але навіть вони побоювалися наших хлопців.

Пацани встали на захист Серьоги і взагалі скоро стали дружити. Виходить, що педагог повинен бути ще й психологом. А як по-вашому повинна була відреагувати вчителька?

Related Post

Донька постійно обманює мене і не хоче нічого робитиДонька постійно обманює мене і не хоче нічого робити

Питання стосується моєї доньки, їй 18 років, у лютому виповниться 19. З самого дитинства вона пасивна, нічого не хотіла у житті. Я боролася із цим, як могла. Зараз моїх сил

У 19 років я познайомилася з Вадимом, закохалася одразу, наші відносини були казкою, але одного дня виявилося, що він одруженийУ 19 років я познайомилася з Вадимом, закохалася одразу, наші відносини були казкою, але одного дня виявилося, що він одружений

Одружений чоловік – не твій чоловік. Дорогі читачі моєї статті хочу вам розповісти історію зі свого життя, яка мене навчила надалі не будувати відносин з одруженими чоловіками. Я думаю це