Виходить, він не тільки мене обманув, що перестав з нею спілкуватися, ще й спілкування це не просто дружнє

У чоловіка є подруга (колишня коханка, з нею він зраджував колишній дружині). Спочатку мене це зовсім не турбувало, у всіх є друзі, вона заміжня, є дитина, у нас теж є – 5 місяців. Але потім я помітила, що він почав дивно поводитися, тобто він сидить за ноутом, а коли я заходжу в кімнату він або його закриває, або закриває соцмережі.

Запитала, що там секретного, він щось пробубнив невиразно. Телефон носить із собою у джинсах вдома майже завжди, звук часто вимкнений. Потім уже стало напружувати, оскільки це спілкування тривало майже щодня.

Я запитала, чи це дружба? Якщо так, то навіщо так потай? Він сказав, що звичайно дружба, нічого між ними немає, тільки спілкування, і якщо мені не подобається, він може відмовитися від цього спілкування, тому що вона нічого не означає для нього.

Я сказала, що він має право вирішувати сам, навіть якщо там щось більше, краще одразу мені сказати, щоб ми знайшли рішення разом, цивілізованим шляхом. На що він сказав, що це дурниці, ось зараз видалю її контакти, напишу, що дружині не подобається спілкування, і щоб вона більше не писала.

Я думала, що коли він так легко все вирішив, відмінно і розслабилася. Якийсь час усе було схоже на те, що він так і зробив, поводився нормально.

І ось минулого тижня я дізналася, що у телефоні вона тепер записана під ім’ям Руслан. Прийшло повідомлення, телефон лежав на столі і мені було видно екран. Там висвітилася її аватарка з хмаринками. Але тільки записана, як Руслан. Я не стала нічого з’ясовувати.

Виходить, він не тільки мене обманув, що перестав з нею спілкуватися, ще й спілкування це не просто дружнє. Я зараз у декреті, виглядаю нормально, роблю макіяж, коли він удома, стежу за собою, будинком і дитиною, цікавлюся його справами, підбадьорюю, якщо щось у нього не так.

Я б дуже хотіла довіряти йому, але як, якщо він так поводиться? І вже зараз мене справді це спілкування напружує.

Related Post

Я натиснув із питанням про дитину, і вона зізналася, що зовсім не хоче дітей. І тоді зрозумів, що вона мене не любитьЯ натиснув із питанням про дитину, і вона зізналася, що зовсім не хоче дітей. І тоді зрозумів, що вона мене не любить

Більшість пар хочуть жити для себе і відмовляються ставати батьками. Мене завжди лякала ця статистика. Адже мати дитину – це величезне щастя. Ніколи не подумав би, що ця ситуація може

Свекруха зробила подарунок, який в результаті забрала назадСвекруха зробила подарунок, який в результаті забрала назад

Кумедно якось так вийшло, ну справді. “Подарувала” свекруха Марина Володимирівна квартиру сину, але так і не переоформила її на Стаса. Ми без її відома чхнути не можемо! Та що там