ЦЕ EASY Життєві історії Вийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’ї

Вийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’ї

Моя історія дуже заплутана. Колись я зустрічалася з хлопцем, ми були з різних країн, але я дуже любила його, і мені було все одно. Він не міг до мене приїжджати. На те були причини, але вони не стосуються моєї історії, а ось я їздила до нього. Потім навіть перебралася і ми жили разом.

Все було класно, за винятком стандартних сварок, але вони швидко закінчувалися. Проте потім трапилося лихо, і він зв’язався з поганою компанією. Але це було жахливо. Я, як могла, намагалася вберегти його, все виправити, але не змогла, він потрапив у в’язницю. Незадовго до того ми розійшлися (під час слідства). Потім я зустріла хлопця молодшого за себе і вийшла заміж, завагітніла і народила. Упродовж року все це сталося. Швидко.

Через рік я почала розуміти, що мені з чоловіком погано, що я люблю колишнього і хочу до нього. Ми знайшли спосіб зв’язку і почали спілкуватися (чоловік, звісно, не знає про спілкування). Але ще рік і мій колишній вийде з в’язниці, а я не знаю, як бути. Адже я можу зірватись і поїхати до нього.

Чоловік у мене гарний, просто, мабуть, я поспішила тоді, а тепер не знаю, як бути. Дійшло все до того, що з чоловіком поговорити нема про що, тільки сперечаємося завжди та лаємося. А з тим навіть помовчати є про що.

Підкажіть, як мені бути? Забути свої почуття та триматися сім’ї? Чи зізнатися чоловікові і йти назустріч почуттям, не знаючи, що на мене там чекає?

Колишній каже, що дуже любить мене і я потрібна йому, і якби не обставини, ми були б щасливі, і він би носив мене на руках у всіх сенсах. Сказав, що я колись змінила його життя, і він завжди хоче бути зі мною. А чоловік не робить нічого в принципі. Ні поваги, ні спілкування нічого. У нього одне – “я працюю”, “я втомився”, “дай поїсти”, “йди сама працюй”, “із сином не хочу сидіти, “я йду спати”. І весь час у телефоні. Він взагалі не вилазить із нього, тільки коли на роботі чи спить. А так він там завжди.

Як на мене, вибір є очевидним, але я не знаю, як бути. Бо ж у нас син. Підкажіть або облайте, але мені потрібна чужа думка.

Related Post

Хлопець приховав від мене дитинуХлопець приховав від мене дитину

Мені 48 років. Два роки тому познайомилася у соцмережах із чоловіком. На першій зустрічі він розповів, що у нього важко хворіє кіт, і було видно, що він справді дуже переживає

Свекруха незадоволена тим, що у нас син, їй хочеться внучкуСвекруха незадоволена тим, що у нас син, їй хочеться внучку

Нещодавно моя рідна сестра народила дитину. Я вирішила піти до неї в гості, а заразом віднести всі дитячі речі, які нам більше не потрібні. Вийшов великий пакет різних рожевих дрібничок.

Ці статки щастя мені не принесли, може вам подаруютьЦі статки щастя мені не принесли, може вам подарують

Сергій Олегович видний і дуже красивий мужчина. 45, військова форма, іскри в очах, покладистим характер і великі статки. Хіба не мрія. Але так було не завжди. На початку своєї кар’єри,