fbpx

Вийшла заміж за кордоном, мама моя відразу сказала, що чоловік «мутний». Так воно і виявилося. Почала помічати, як він переглядає відео і фото з колишніми дівчатами, причому там не прості фотки

Я вийшла заміж рік тому, за кордоном. Мені 20, а чоловікові 30, але він дуже молодо виглядає. У нас синок і йому 5 місяців.

Загалом, суть моєї сповіді в тому, що я не можу зрозуміти чоловіка. Іноді мені здається, що я його не знаю і він чужа людина. Раніше я вірила йому, але настав такий переломний момент, ми були багато разів на межі розлучення.

Навіть коли я була вагітною, він виводив мене з себе, завдавав мені величезний стрес. Таке відчуття, що він хотів, щоб трапився викидень, тому що ми одружилися, коли я була на 5-му місяці.

Він був дуже дивний, видно, що він щось приховує. Навіть моя мама, яка приїжджала мені допомагати, сказала мені що він «мутний».

Минув час, скандали і я, нарешті, народила здорового малюка. Незабаром я знайшла в його телефоні інтимні фото його колишньої, але не сказала йому і чекала слушної нагоди.

І ось, коли я хворіла, ми були у його батьків в його кімнаті, я спала на ліжку, а він чомусь був зайнятий на комп’ютері. І як тільки він вийшов, я встала подивитися, що він там робить. І те, що я побачила мене шокувало. Біль, образа, шок – він переглядав відео з його колишніми, він знімав це на свою камеру, крупним планом, поки вони спали, в душі і всяку таку гидоту.

Коли він увійшов, я була в гніві і запитала, що за фігня? Він почав бурмотіти щось невиразне і безглуздо виправдовуватися. Я запитала про фото колишньої в телефоні. Він так нічого і не зміг чітко відповісти.

Потім сказав: раз я все знаю, то ми не можемо бути разом. Це він говорив не перший раз. Завжди шукав привід, і як тільки ми лаялися, то він кричав, що ми розлучаємося. У той же час він говорив, що шалено мене любить, як ніхто, і навіть більше сина. Не один раз були всякі дивні речі, але він говорив, що не зраджував мені.

Все ніби поступово нормалізувався. І раптом я знаходжу у нього в телефоні історію перегляду сайтів і там відео прихованою камерою в туалетах, відео, на яких жінки.

У мене шок, я не питала його що це, але мені так огидно. Знайшла відверті відео з його колишніми, хоча сам він мені не раз говорив, що знімати подібні відео він хоче тільки зі мною, тому що ніколи цього ні з ким не робив. Загалом, багато дрібної брехні, а я все знаю і мені прикро.

Ось зараз посварилися, він все розкидав і поїхав, не взяв телефон, мене з дитиною залишив на всю ніч і тупо звалив. Що мені робити? Не можу розлучитися, він відбере дитину, та й дура я, люблю його. Страшно.

Related Post

Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…Дана опція не входить в обраний ним пакет послуг…

Мені 30 років, не має значення і не було, без дітей, працюю юристом у великій компанії. Йому 32, розлучений, дитина (не його). Познайомилися в мережі. На початку відносин у мене