Викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина

Рита була дівчиною звичайнісінькою, можна навіть сказати, трохи некрасивою, але вона не надавала цьому великого значення, особливо ніколи і не доглядала за собою. А навіщо? Адже її вибрав ВІН, Ігор, красень, для багатьох бажаний чоловік. Чому звернув увагу саме на неї? Вона і сама не зрозуміла, мабуть йому в той момент було просто комфортно в її компанії.

Коли вона завагітніла, то дуже переживала, яку відповідь отримає від свого коханого, але, на щастя, Ігор дуже зрадів і запропонував Риті одружитися.

Маргарита була, напевно, найщасливіша на світі, коханий чоловік, синочок народився, якого і назвала вона в честь чоловіка – Ігорем молодшим.

Молода пара жила добре, родичі їм всіляко допомагали, чоловік з ранку до ночі працював, щоб у його дитини і дружини було все необхідне. Рита ніде не працювала, присвятила себе повністю родині. Так минуло шість років, і раптом … чутки … у Ігоря є коханка …

Спочатку Рита не хотіла цьому вірити, пару раз зав’язувала з чоловіком розмову, але він відмахувався, яка там коханка! І вона вірила! У серці, звичайно ж, щеміло неприємно, вона навіть напросилася з ним до його друзів, де він любив проводити свій вільний час, але нічого дивного там не помітила.

Ще через рік Ігор дозволив собі не прийти ночувати додому, Рита трохи не збожеволіла, але чоловік виправдався тим, що нібито напився у друга і заснув. І почалося … Він перестав практично бувати вдома, то на роботі, то допомогти комусь треба, то у друзів.

Рита намагалася у все це повірити, бо не хотіла втрачати свого коханого. Але скільки мотузочці не витися, а кінець буде …

Одного разу, ввечері Маргариті зателефонувала знайома, дала їй адресу друга Ігоря і попросила терміново приїхати туди. Вона швиденько зібралася, викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина.

Звичайно ж Рита була в шоці, почала кричати, але чоловік схопив її, посадив назад у таксі і звелів їхати додому. Дівчину душили сльози, вдома вона швидко зібрала необхідні речі, розбудила сина і поїхала до своїх батьків. Ігор не дзвонив.

Син плакав постійно, що хоче додому, до тата. Рита не могла повірити, що ВСЕ, валиться життя. Вона чекала ще тиждень, потім знову з речами повернулася до чоловіка. Той їй нічого не говорив, як ніби нічого й не сталося.

Вона вирішила боротися з розлучницею. На наступний день подзвонила їй і сказала, що якщо та не відчепитися від її чоловіка, то вона піде до директора школи і розповість все, мало того зганьбить на все місто і у інтернеті розповсюде. У той же вечір розгніваний Ігор вперше напав на Риту зі словами – «Якщо ти таке зробиш, я тебе вб’ю!» Вона тепер не знає, як бути, і від чоловіка йти не хоче, і мстити боїться.

Related Post

Дочка вчить, як виховувати внучку, але жити з нею не хочеДочка вчить, як виховувати внучку, але жити з нею не хоче

Дочка раніше вживала наркотики. Цілий рік вона прожила в закритій платній лікарні, оплачував її лікування мій колишній чоловік. Я в цей час жила разом з онукою, з якою у нас

Цю загадку відгадують навіть дітиЦю загадку відгадують навіть діти

Цю загадку відгадують навіть діти. Моїй доні в 3 класі її задали додому. Читати уважно, кожний наступний етап продовження попереднього пункту. Як в 3 рахунки вмістити слона в холодильник? Потім

Зраджую чоловікові з найкращою подругою… До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справаЗраджую чоловікові з найкращою подругою… До жінок мене ніколи не тягнуло, але Аня – інша справа

Я розумію, що не знайду підтримки серед людей, але висловитися мені дуже треба. Уже третій рік я зраджую чоловікові зі своєю подругою. Я знала Аню (назвемо її так) з шостого