ЦЕ EASY Життєві історії Випадково виявила, що чоловік уже три роки виплачує кредит, я була сильно розчарована

Випадково виявила, що чоловік уже три роки виплачує кредит, я була сильно розчарована

Останні три роки у нашій родині працює лише чоловік. Коли у нас з’явилася дитина, він наполягав на тому, щоб до 3-річчя нашої дочки я в офіс не поверталася. Не можу сказати, що в нас було багато грошей, але загалом ми жили нормально.

Я завжди намагаюся заощаджувати, щось відкласти, бо розумію, що чоловік працює один. Але, чесно кажучи, вже давно хочу повернутися на роботу і теж заробляти гроші. Так чи інакше, на злидні я ніколи не скаржилася, але в багатстві не купалася.

Ми навіть у медовий місяць нікуди з Максимом так і не поїхали. Одразу почали відкладати гроші на квартиру. А коли в’їхали у своє житло, наважилися на дитину. Загалом завжди і в усьому були послідовні.

Я на всі сто відсотків довіряла своєму чоловікові. Із сімейного бюджету гроші якщо й витрачала на себе, то з розумом. І я знала, навіщо це роблю. Мріяла, що дитина підросте і ми вирушимо в подорож. Так хочеться побачити інші країни, скупатися у морі!

Але тепер я вже й не мрію про це. Справа в тому, що нещодавно я проводила ревізію в документах і натрапила на якусь незнайому мені теку. У ній я знайшла кредитну угоду, оформлену на ім’я мого чоловіка.

Потай від мене він узяв кредит на велику суму грошей і за останні кілька років встиг його вже виплатити. Я перевірила всі дати, суми і була просто шокована тим, що відбувається. По-перше, чому Максим не сказав мені, що бере кредит. Так ще й такий великий. По-друге, навіщо йому знадобилося стільки грошей?

Звичайно, того ж вечора я сказала чоловікові, що нам потрібно серйозно поговорити. Показала йому теку з кредитним договором та вимагала пояснень. Було видно, що Максим дуже засмучений. Він сказав, що брав гроші, щоб допомогти своїй матері. Вона сильно захворіла і потребувала великих коштів. Мовляв, на операцію потрібно було багато грошей та на реабілітацію.

А мені чоловік не хотів говорити, бо знав, що я переживатиму. А раптом ми не зможемо повернути кредит і все таке. А тепер, коли з банком покінчено, Максим сам хотів мені зізнатися, але просто не встиг.

Мене дуже образило те, що Максим ухвалив стільки рішень, не порадившись зі мною. Я розумію, що життя батьків найважливіше, але чому не можна було просто сказати мені про це? Я пам’ятаю, що свекруха дійсно мала важкий період. Я їздила до неї в лікарню щодня, возила передачі. Але вона ні словом не сказала про кредит!

Вся його родина просто тримала мене у незнанні! А найцікавіше те, що Максимова мати вже давно здорова. Більше того, вона навіть на роботу повернулася, але віддавати синові гроші не поспішає. А чоловік, звичайно ж, у неї нічого не просить.

Я не вважаю, що Максим мав повністю оплачувати лікування матері. Тим більше, що у нього є своя сім’я і маленька дитина. Весь цей час я економила, а виявилося, що частина грошей просто йшла на погашення кредиту! Не знаю, як тепер довіряти чоловікові.

Related Post

Моя подруга сама винна у тому, що її пограбувалиМоя подруга сама винна у тому, що її пограбували

Вирішила написати цю історію, тому що, можливо, мої міркування на цю тему допоможуть комусь уникнути серйозних проблем. Звичайно, можна вдавати, що вас це точно не торкнеться, але краще все ж

«Оля, привіт!». Озирнулося десять дівчат. Дівчат, які підходять під опис, дві. І знову я не знаю, хто з них «моя».«Оля, привіт!». Озирнулося десять дівчат. Дівчат, які підходять під опис, дві. І знову я не знаю, хто з них «моя».

Ця історія сталася ще в ті часи, коли мобільні телефони були тільки у найкрутіших хлопців. Я такої розкоші не мав. Якось я познайомився з приємною дівчиною. Тоді було модно шукати

Надивилася серіалів і зруйнувала своє щастяНадивилася серіалів і зруйнувала своє щастя

Вона давно хотіла подивитися цей фільм, на одному диханні його ковтала. А потім ввімкнулася романтична музика, і на екрані пішли титри. Я також так зможу, подумала. Іноді краще б жінки