Випадок на побаченні всліпу

Після минулого побачення не знаю, як себе вести. Вимагати реальне фото або відразу втікати з кафе, якщо щось не влаштовує.

Давайте почну з самого початку, щоб ви зрозуміли, про що взагалі мова.

Я познайомився з дівчиною в інтернеті. Фото в профілі не було: ні у мене, ні у неї, зійшлися за спільними інтересами, спілкуватися подобалося.

Могли б продовжити спілкування в соцмережах, де є вся інформація (і фото), але вона відмовилася, запропонувавши влаштувати невеликий експеримент.

Загадки завжди привертають, особливо в дівчатах, ось я і погодився, окрилений симпатією і бажанням скоріше зустрітися.

На побаченнях наосліп я ніколи раніше не був. Друзі почали лякати, що якщо дівчина відмовилася висилати своє фото, то вона точно страшна.

Я на божевільних красунь не претендував ніколи, але зустрічатися з конкретною потворою (вже вибачте за чесність), теж не хотів би.

Тому йшов уже з побоюванням, навіть думав все ж випросити фото перед зустріччю.

Але зупиняв той факт, що вона мого фото теж не бачила – і могла нарватися на такого ж “кота в мішку”.

На побачення я прийшов першим, забронював стіл, але сів за сусіднім столом, щоб побачити, яка же буде моя супутниця.

Коли вона прийшла, зізнаюся, я був розчарований. Вона виявилася типовою сірою мишкою, на таких в натовпі не звертають уваги, але я все ж підсів до неї.

Не зміг піти. Спілкування в інтернеті і в реальності теж відрізнялося: вона була не такою цікавою, розмова не клеїлася. Більше ми не зустрічалися.

А ви б пішли, якби ще здалеку побачили, що дівчина вам не подобається зовні? Або залишилися, намагаючись дізнатися її краще, адже зовнішність – не головне.

You cannot copy content of this page