Вирішила заглянути до невістки о 10 ранку, я ледь дар промови не втратила від побаченого

Мій син із дружиною живуть окремо. Вони кілька років тому взяли іпотеку на свій будинок. Син працює, щоб їх забезпечувати, а невістка сидить у декреті. Їхньому старшому 5, а молодшій дочці 3.

І ось моя невістка постійно скаржиться, що в неї ні на що часу не вистачає. Вона щось там робить у господарстві, але часто навіть вечерю не може приготувати. Говорить, діти не дають.

Я вже мовчу про те, що вона на подвір’ї нічого не робить. У них невелика ділянка та маленький шматочок землі. Можна було б бодай квіти якісь виростити.

Але вона навіть не думає про це. Добре, що син знайшов час і посіяв зелень. Хоч якась користь. А у Насті, невістки моєї, ні на що часу немає. Мене це дивувало, але я в їхнє життя не лізла.

Та й син ні на що не скаржився. Він на роботу ходить і бере підробітки вечорами, щоб було за що виплачувати іпотеку і утримувати сім’ю. В нас грошей не просить.

Але мені завжди було гірко, що він після роботи приходить і ще встає до плити вечерю собі готувати. Я навіть час від часу брала до себе дітей, щоб невістка змогла зробити щось вдома, але ситуація не змінювалася.

Кілька днів тому я була в їхньому районі, закінчила всі справи раніше і вирішила зайти в гості до невістки та онуків. Уявіть собі, я приходжу о 10 годині ранку, а вона ще спить. Вийшла до мене замотана в ковдру, заспана і каже, мовляв, я ще спала.

Я зайшла до них, а там моторошний бардак. На кухні гора немитого посуду. У холодильнику нічого немає. Діти грають самі, ще не снідали. А вона спокійно спить.

У мене дар мови забрало від цього. Я трохи провела часу з онуками та пішла додому. Звісно, ​​вона нічого не встигає, якщо спить до полудня. І це я ще її розбудила. Хтозна, скільки вона спить.

Тепер навіть не знаю, чи варто казати щось синові. Не хочу лізти у їхні стосунки, але й так теж не можна. Несправедливо, що вона його так дурить, а він оре за двох. Що робити?

Related Post

Я постійно пробачаю чоловіка, який мене ображає і ображає, і навіть на мою маму накричав…Я постійно пробачаю чоловіка, який мене ображає і ображає, і навіть на мою маму накричав…

Мені 28 років, розлучена і є син, йому 7 років. Живу в Ізраїлі і 2 роки зустрічаючись з чоловіком (рік ми з ним жили, але з моєї ініціативи він пішов

Роздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовуєРоздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовує

Всі 13 років шлюбу у нас з чоловіком роздільний бюджет. Зараз я завагітніла, якийсь час не працюватиму. Спроби домовитися натикаються на звинувачення в жадібності. Але я хочу знати, як буде

Я не готова вийти заміж, народити дитину і жити в іншій країніЯ не готова вийти заміж, народити дитину і жити в іншій країні

Я втомилася від відносин після двох з половиною років. Мій чоловік хоче сім’ю та дітей, а я не готова. Ми живемо за кордоном, недавно приїхали на батьківщину на канікули. Я