ЦЕ EASY Життєві історії Вирішив попросити у брата грошей на пральну машину, щоб дружині не доводилося прати руками, але він замість грошей дістав ручку та листок

Вирішив попросити у брата грошей на пральну машину, щоб дружині не доводилося прати руками, але він замість грошей дістав ручку та листок

Нас у сім’ї двоє: я та мій старший брат Толя. Не можу сказати, що ми завжди добре дружили. У дитинстві я часто ревнував до нього батьків, хотів бути кращим, ніж він. Але 5-річна різниця у віці робила свою справу. Поки Толя досягав успіху у всьому, за що б не брався, я пас задніх.

Напевно, я просто заздрив Толі, тому стосунки з братом у результаті склалися не найкращим чином. Але ми виросли, і пріоритети в мене тепер інші. Я одружився і став батьком, мій життєвий фокус більше не у гонитві за братом, а на моїй родині. Крім того, я продовжую допомагати батькам, які мешкають у селі.

А ось братик мій випурхнув із батьківського гнізда і рідко згадує про родичів. Він став успішним бізнесменом, багато подорожує та живе в своє задоволення. Я радий за Толю, адже він завжди цього прагнув. Але іноді ловлю себе на думці, що ми ніколи не зможемо налагодити контакт, тому що ми надто різні.

Зустрічаємося ми рідко, у свята хіба що. Нещодавно Толя приїжджав на ювілей нашої матінки. Я давно його не бачив, тому був дуже радий нашій зустрічі. Крім того, мені була потрібна допомога брата.

Нещодавно ми з дружиною взяли в кредит квартиру, ледве зводимо кінці з кінцями. До всіх проблем додалася зламана пралка, через яку моя дружина вже місяць пере речі руками. Ось я і вирішив, що попрошу у брата грошей у борг, щоб полегшити дружині життя.

Дружині нічого не сказав: знав, що вона буде проти. Але я не бачив у цьому нічого поганого, не чужі люди все-таки. Так я думав, поки мій брат у відповідь на моє прохання не дістав ручку з листочком.

«На, пиши», – рівним голосом сказав Толя.

Я глянув на нього запитливо. Потім він продовжив:

«Пиши розписку, як годиться».

Мені не вірилося, що брат настільки не довіряє мені, що просить написати розписку, щоби позичити трохи грошей. І це при тому, що він дуже багата людина!

Ні, ви не подумайте, я в будь-якому разі віддав би йому всю суму до останньої копійки. Але я й уявити не міг, що все обернеться такою сценою. Цирк! Довелося писати цю трикляту розписку, щоб догодити Толі.

Коли про все дізналася моя дружина, вона дуже засмутилася:

«Я ж казала тобі, що не варто позичати у рідних. Ні до чого хорошого це не призводить!»

Так, дружина права. Надалі я так чинити не буду ніколи. Минув місяць, а брат уже дзвонить, питає, коли я поверну йому борг.

Виникає питання: якого біса я писав цю розписку, якщо він все одно дзвонить мені і вимагає повернути борг? Після цієї ситуації є відчуття, що наші стосунки з братом більше ніколи не налагодяться. Наступного разу я краще ще один кредит візьму або позичу у кума, ніж проситиму у Толі. Не віриться!

Related Post

Моя помста колишньому: 10 смішних історійМоя помста колишньому: 10 смішних історій

Як правило, розставання – це драма. У когось розбите серце, хтось біситься від злості і ревнощів. Але при наявності почуття гумору гнів може приймати досить вигадливі форми. Ми зібрали 10

“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…

Хочу розповісти одну історію. Жила одна дівчина, все її думки були зайняті тим, як зустріти ідеального чоловіка. Але час минав, були різні хлопці, але після першої зустрічі, вона вже знала