Втерла носа коханці так, що в тієї дар мови відібрало, і чоловіка не вигнала

10 вечора, Катя запрацювалася в комп’ютері, вже поки її зосереджений вигляд не перервав телефонний дзвінок. Вона підняла слухавку, але нічого не почула окрім важкого дихання та тому кінці дроту. Вимкнулася бо вирішила що помилилися номером.

Набрала чоловіка, той не відповідав. Але і добре, бо знов посваряться, хай так вже і буде. Перевірила чи сплять діти, сплять, сопуть носиками кожен в моєму ліжечку. Чоловік передзвонив, каже що додому йде.

Вона поставила чайник, дістала з холодильника вечерю щоб розігріти. Знов телефон, як дивиться а там повідомлення від незнайомого номеру. Відкрила. “Ваш чоловік вам зраджує”. Катя пише “І що, тепер що мені сісти поплакати”.

Зав’язуються цікавий діалог, адже вона і сама знає про всі його походеньки. То ви знаєте і не покинете його? -Дівчинко моя, всі чоловіки зраджують, маю уявлення як я тебе зараз розчарувала.

-Звідки ви знаєте що я дівчинка? -А що, мій Андрій по хлопчикам? -Але ви і нерозумна, адже він на ліво ходить а ви мовчите, може покинете його, невже будете терпіти?

– Знаєш в чому різниця між мною і всіма тими з ким він спить? Я знаю собі ціну, він мій чоловік і виганяти я його не збираюся, вибач, не вийшло в тебе? Нічого наступного разу вийде.

На телефон прилетіло фото там де він з дівчинкою в обіймах. Катя розсміялася. -Ти ж не думаєш що я повірю в цю маячню, це донька його від 1 шлюбу. -Але я знаю, він зраджує вам, я б не пробачила зраду.

-Не пробачи-ла, значить ти таки дівчинка. Ну то ти і не пробачай. Він з тобою спілкується сидячи на горщику, розумієш, іде в туалет і пише тобі з керамічного трону, як сильно любить, а потім купує мені шубу, квіти, везе на море, цілує дітей і обіймає мене в ліжку, до мене приходить вночі, не до тебе.Знаєш скільки таких було за 8 років життя, то що, через всіх тепер собі настрій псувати? 

Прийшов чоловік, вона стерла сльози, натягнула посмішку, і промовила – Розберися з своїми жінками, бо ревнують вони, а пишуть мені, вечеря на столі, я в душ. А він і не збирався нікуди йти, вони варті не більше ніж повідомлення з горщика.

Related Post

Є шанс виконати мрію багатьох покинутихЄ шанс виконати мрію багатьох покинутих

Після пологів я злегка поправилася. Вага не особливо збільшиалася, але … Від чоловіка почалися претензії — що це, мовляв, таке і все в такому дусі. Замість того, що б сказати

Я не хочу щоб чоловік спілкувався з дитиною від першого шлюбу, мене це просто дратуєЯ не хочу щоб чоловік спілкувався з дитиною від першого шлюбу, мене це просто дратує

Вирішила написати сюди, немає сил більше терпіти, і вдавати, що все гаразд. Мені 24 роки. Є в мене коханий і люблячий чоловік і дочка. У шлюбі 2 роки, знайомі 4.