Виявляється в той вечір автівку таки намагалися викрасти

Я повертався ввечері з роботи додому, було вже пізно, і зайшовши в двір наших багатоповерхівок я побачив як біля автомобіля моїх сусідів знизу треться якийсь тип.

Я підійшов до машини і подзвонив дружині, зробив вигляд наче це авто моє, поставив туди пляшку води на капот і почав розмову з жінкою, сказав їй щоб відкривала двері бо я вже в дворі, якраз біля машини стою. Той тип ще трішки походив і пішов.

Я повернувся додому, впевнившись що з машиною все гаразд. Зранку планував сказати сусідові, але спізнювався на роботу тому якось вилетіло з голови. А через кілька днів я дізнався, що сусід приходив до моєї жінки і заявиви що я своєю пляшкою падряпав авто.

Виявляється в той вечір автівку таки намагалися викрасти, тому відмичками добряче “порехтували” двері, але на камерах, які звісно ж працювали з перебоями засікли тільки те, що я підхожу до машини і стою там о 1 годині ночі. 

Сусід почав звинувачувати мене, навіть заяву в поліцію на мене написав. Потім все відкрилося, ті злодії ще не одну машину в нашому дворі намагалися відкрити, їх на гарячому і спіймали.

Але ні якогось морального збитку, ні бодай вибачення від сусіда я не діждався. Незважаючи на те що мені тоді затримали і 10 днів я провів в відділку поліції, а в дружини на руках було 2 немовлят.

Не знаю чим керувався сусід, але можу сказати одне ініціатива завжди каралася. І як то кажуть, не роби добра, не отримаєш зла. Тепер просто проходитиму мимо, якщо побачу щось підозріле.

Related Post

Але згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоціїАле згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоції

Я вийшла заміж не по великому коханню, як хотіла колись, в дитинстві, як уявляла собі, як малювала мрії в голові. Заміж вийшла я з розрахунку. Я думала так буває тільки

Я зжалилася над старою і немічною людиною, а вона виявляється на своєму горі і старості ще й заробляєЯ зжалилася над старою і немічною людиною, а вона виявляється на своєму горі і старості ще й заробляє

Якось по дорозі на роботу мене перестріла одна дуже стара і немічна бабуся. Мене виховували так, що я повинна була допомагати тих хто слабше, або не може про себе подбати.

Ми одружені 5 років, але ніколи не цілувалися!Ми одружені 5 років, але ніколи не цілувалися!

Чоловіка свого я дуже люблю, але все частіше ловлю себе на думці … про інших чоловіків… Ось що ми, жінки, перш за все відзначаємо в представниках чоловічої статі? В першу