Перейти до вмісту

Виявила у чоловіка другий телефон, він сказав, що це для того, щод дзвонити на інші оператори. Але якось я все ж вирішила подивитися, що там. І була просто вражена. Купа листувань з незнайомими дівчатами, й одразу з всіма. Він довго вибачався і сказав, що це помилка, що не знає, що на нього найшло

  • від

Дуже довго сиджу на цьому сайті, писала історії, отримала дуже багато  порад! Ось знову звертаюся до вас, за порадою! Допоможіть будь ласка розібратися!

Я заміжня вже 4 роки. Живемо з чоловіком добре! Довіряли одне одному, ніяких проблем не було, все було добре. Якось  я дізналася, що у нього є ще один телефон, він приховував, запитала його “Навіщо він тобі?” Сказав, що на інших операторів дзвонити.

Я повірила, бо не довіряти йому, у мене не було причин. Але все одно, сумніви закралися в душу. Він як завжди поїхав на роботу, тільки на машині брата, свою залишив удома. Інтерес взяв верх, і не дарма!

У машині лежав телефон. Дівчата, я знаю, що лазити в чужому телефоні підло, але я не втрималася. Я знайшла там, багато смс, і дзвінків, він займався близькістю по-телефону, з незнайомими дівчатами з чатів.

Що я відчула в цей момент, словами не передати! Як брудом облили!

Це був шок! Я завжди вважала, що він ідеальний! Ніколи, не було розмов, що у нас щось не так! Все було добре, або це тільки я так вважала.

Я запитала, Навіщо ти так зі мною? Що тобі не вистачало? Він відповів, що не знає, що на нього найшло. Вибачався довго. Я довго думала, над ситуацією, що склалася, і вирішила дати йому шанс, адже таке трапилося вперше в нашому житті, а може просто попався один раз, не знаю, не спійманий не злодій!

Зараз він став ще краще ніж був. Але, дівчата, мене не покидає думка, що він може ще мені утнути? Я не показую, йому, але я нервую дуже сильно.

Мене це дуже гризе, і не дає спокійно жити. Може пройде час і я буду спокійна? Він сказав, що не хоче мене втратити, і такого надалі не повториться.

Дівчата будь ласка допоможіть порадою? Як мені далі жити? Довіряти йому, або жити як? Може у когось була така ситуація ?!