Перейти до вмісту

Виявилося, що дівчина з якою я почав зустрічатися не розірвала стосунки зі своїм хлопцем, вона просто зустрічалася зі мною щоб той ревнував

  • від

З 17 років, я почав активно шукати дівчину, тому що, відчувалося, що чогось не вистачає, наприклад, взаємного кохання, відносин. З кола моїх друзів і знайомих, мені не хотілося заводити близьких відносин, так як одна половина дівчат була зі своїми коханими, а інша половина гналася за трендом, аби бути крутіше, своєї подружки.

Як ви зрозуміли, вибору у мене майже не було. І тоді, я вирішив познайомитися з дівчатами в інтернеті. Пошуки йшли у мене дуже довго, і ось, десь через півроку, влітку, я знайшов ту саму, як мені здавалося. Як вона розповідала, вона давно сама і не спілкується зі своїм колишнім. До того ж, ми одне одному подобалися зовні і душевно.

Після 2-х місяців спілкування в інтернеті, почали зустрічатися в парках, в центрі, коротше стали частіше гуляти. Потім почалися відносини. Перші 3 тижні були шикарні. У нас була справжня любов, напевно. Не міг без неї і хвилини прожити, і вона. Але, оскільки, я жив в одній стороні міста, а вона в інший, то мені було мало відомо про її життя. І ось, я випадково натрапив на сторінку її друга в фейсбуці, де на його аватарці, стояло фото з ним, і з моєю дівчиною, при чому на фото вони цілувалися, і досить пристрастно.

Тоді, я був в шоці, і відразу показав, ці фото, вона почала виправдовуватися, що вона з ним в останній раз зустрічається, і до речі, це був її колишній. Я спочатку, дико сердився на неї, і не хотів з нею спілкуватися. Але, через тиждень поговорив з нею і дав їй останній шанс, і це було моєю грубою помилкою.

Після того, як помирилися, вона вже не так любила, як раніше, і часто мені загрожувала, що по будь-яким дрібницям. А потім, її різко потягнуло до колишнього і почала за ним ганятися, а мене кинула.

Як виявилося, ця дівчина, мене просто використовувала, щоб повернути колишнього. До речі, колишнім він не був. Він просто, не так любив, як раніше, так вона вважала. І вигадала, це все.

У підсумку, я отримав депресію, як мінімум на 2 роки, і небажання шукати дівчину всюди, хоч з юлізкого оточення, хоч в інтернеті. А вони помирилися, і почали відносини заново. Ось так. Так що, якщо хочете відносин, то краще знайомтеся з близького кола оточення, адже ти хоч будеш знати, трохи, що у неї твориться. А в інтернеті, шукати дівчину для відносин не рекомендую .