Перейти до вмісту

Виявилося, що розлучення – це самий безглуздий вчинок в моєму житті. Знаєте, я щовечора після роботи заходжу на її сторіночку в інстаграмі і дивлюся наші спільні фотки, зроблені давним давно.

  • від

Мені здається це якимось ідіотизмом, але нічого кращого я не придумав. Є ж якась вірогідність, що людина зі схожою життєвою ситуацією це прочитає, спробує все переосмислити і прийняти правильне рішення.

У 24 роки одружився. Тоді я думав, що це найкраще і правильне рішення в моєму житті. До речі сказати, я до сих пір так вважаю.

У 25 років у мене були проблеми на роботі, почалися скандали з дружиною.

У 26 років я вважав, що всі проблеми вирішені.

У 27 років я зрозумів, що помилявся, коли двадцятишестирічний я думав, що зажив ідеальним сімейним життям.

Саме в 27 років став сумніватися. Я не знав, чи правильно я вчинив, що так рано одружився.

Мені здавалося, що я не нагулявся, що мені потрібна свобода. Тоді я думав, що вже не люблю свою дружину так, як в перший рік спільного життя. І в якійсь мірі це було правдою, я не любив її так сильно, але все ж любив.

А ось зрозуміти, як сильно я її любив, зміг лише після розлучення. Ініціатором був я. Під час чергової сімейної сварки я зопалу сказав, що нам краще б розлучитися.

І дружина схопилася за сказане.

Ми розійшлися.

Сьогодні мені виповнилося 30 років. І … чорт, розлучення було самим тупим рішенням в моєму житті. Я зрозумів, як сильно мені не вистачає дружини, коли документи про розлучення були підписані.

Минуло вже три роки з того моменту, а я все не можу викинути колишню зі своєї голови. Знаєте, я щовечора після роботи заходжу на її сторіночку в інстаграмі і дивлюся наші спільні фотки, зроблені давним давно.

Найгірше рішення в моєму житті – це розлучитися з людиною, яку любиш.

Під час скандалів і сварок завжди тримайте язик за зубами. Краще зайвий раз промовчати, ніж ляпнути таке, про що будеш шкодувати все життя.