Виявилося, що розлучення – це самий безглуздий вчинок в моєму житті. Знаєте, я щовечора після роботи заходжу на її сторіночку в інстаграмі і дивлюся наші спільні фотки, зроблені давним давно.

Мені здається це якимось ідіотизмом, але нічого кращого я не придумав. Є ж якась вірогідність, що людина зі схожою життєвою ситуацією це прочитає, спробує все переосмислити і прийняти правильне рішення.

У 24 роки одружився. Тоді я думав, що це найкраще і правильне рішення в моєму житті. До речі сказати, я до сих пір так вважаю.

У 25 років у мене були проблеми на роботі, почалися скандали з дружиною.

У 26 років я вважав, що всі проблеми вирішені.

У 27 років я зрозумів, що помилявся, коли двадцятишестирічний я думав, що зажив ідеальним сімейним життям.

Саме в 27 років став сумніватися. Я не знав, чи правильно я вчинив, що так рано одружився.

Мені здавалося, що я не нагулявся, що мені потрібна свобода. Тоді я думав, що вже не люблю свою дружину так, як в перший рік спільного життя. І в якійсь мірі це було правдою, я не любив її так сильно, але все ж любив.

А ось зрозуміти, як сильно я її любив, зміг лише після розлучення. Ініціатором був я. Під час чергової сімейної сварки я зопалу сказав, що нам краще б розлучитися.

І дружина схопилася за сказане.

Ми розійшлися.

Сьогодні мені виповнилося 30 років. І … чорт, розлучення було самим тупим рішенням в моєму житті. Я зрозумів, як сильно мені не вистачає дружини, коли документи про розлучення були підписані.

Минуло вже три роки з того моменту, а я все не можу викинути колишню зі своєї голови. Знаєте, я щовечора після роботи заходжу на її сторіночку в інстаграмі і дивлюся наші спільні фотки, зроблені давним давно.

Найгірше рішення в моєму житті – це розлучитися з людиною, яку любиш.

Під час скандалів і сварок завжди тримайте язик за зубами. Краще зайвий раз промовчати, ніж ляпнути таке, про що будеш шкодувати все життя.

Related Post

Боюся, що хлопець зробить мені пропозиціюБоюся, що хлопець зробить мені пропозицію

Пишу на правах повної анонімності. Мене затягує в шлюб. Бачу, що відносини йдуть до шлюбу. Хлопець вже кілька разів ставив жартома питання а-ля: “Не хотіла б взяти моє прізвище?”. Але

Сильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомогиСильна молитва Миколаю Чудотворцю: Читайте її коли потребуєте допомоги

«О, всехвальний і всечесний архієрею, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю, чоловіча Божий і вірний рабе, чоловіка бажань, посудині обраний, міцний стовпі церковний, пресвітлий, зірко, осяваює і висвітлює всю всесвіт: ти єси праведник, яко фенікс