Перейти до вмісту

Вже й колеги почали питати, мовляв, коли вже діти, адже я таки одружена

Я виходила заміж із чітким усвідомленням: я хочу стати матір’ю. Але поспішати з материнством не збиралася. Я розуміла, що спочатку потрібно побудувати успішну кар’єру, стати на ноги, а вже потім думати про дітей.

Мені завжди здавалося, що мій чоловік думає так само. Ми кілька разів побіжно говорили про дітей. І я уявляла Пашу чудовим батьком. Але він теж цілодобово пропадав на роботі. Ми обидва працювали для нашого спільного блага.

За кілька років нам вдалося купити свою квартиру. Потім з’явилася автівка, але з дітьми нічого не змінювалося, як і раніше. За цей час усі мої колеги встигли народити по дитині. Наша компанія до цього ставиться дуже лояльно, тому дівчата мали можливість працювати вдома.

Здавалося б, що мені заважало? Вже й колеги почали питати, мовляв, коли вже діти, адже я таки одружена. Ці питання завжди дуже засмучували мене. Невже є якісь норми, коли треба ставати батьками? Не розумію, чому люди постійно говорять про це в обличчя. Хто знає, можливо, я взагалі не можу з питань здоров’я чи ще щось!

Так чи інакше, тема материнства увірвалася в моє життя і не покидала його дуже довго. Я мучилася, не розуміючи, коли ж нам з чоловіком потрібно зайнятися цим питанням. І щоразу, коли я дивилася на Пашу, не бачила в ньому готовності. Він завжди працював.

Минали роки, і наші стосунки з чоловіком стали дуже холодними. Він все частіше пропадав на роботі, а я гризла себе за те, що, як і раніше, не стала матір’ю. Якоїсь миті я зрозуміла, що ми з Пашею взагалі перестали говорити.

Чоловік став частіше затримуватись, у вихідні теж пропадав. Звісно, ​​я почала підозрювати, що він має когось на стороні.

Морально я була до цього вже готова. Можна сказати, що я спіймала його на місці злочину. Мені захотілося зробити йому приємно. Я приїхала до нього на роботу та привезла обід.

Паша не думав, що таке можливе. Сидів у себе в кабінеті, а в нього на колінах затишно вмостилася секретарка. Подумати тільки! Чому він повівся на цю пустушку? Хвилину німого мовчання змінив мій шок. Я помітила у цієї дівчини округлий животик.

Мій чоловік не просто крутив роман поза родиною. Він зробив вагітною свою коханку і не поспішав мені про це повідомляти. Того вечора ми довго говорили. Я просто хотіла знати, чому він так вчинив. Чим я не годилася на роль матері?

Паша сказав, що вже давно намагався сказати, що хоче дитину. І машину сімейну купив, і для дитячої кімнати почав речі приглядати. А я, за його словами, лише кар’єру будувала та витала у хмарах. Ось так я відразу дізналася, що таке чоловічі натяки і чоловіча зрада. А чоловік незабаром стане батьком. Все як він хотів!