Вже в церкві зрозуміла, що я не єдина хрещена мати, образилася на подругу

У чому суть хрещеної мами у житті дитини? На це питання не так легко дати відповідь, як може здатися на перший погляд.

До вибору майбутніх кумів потрібно підійти з усією відповідальністю. Ці люди повинні любити дитину як рідну, вчити її розуму і допомагати на життєвому шляху.

Так думала і Вікторія, коли найкраща подруга Люда запросила її на хрестини своєї новонародженої малечі. Віка та Люда дружили ще зі школи, тож сумнівів у підборі куми не було жодних.

Людмила знала, що подруга ніколи не підведе її. І навіть якщо в житті трапиться непоправне, то її дочка не опиниться у будинку малюка. Віка забере дитину і виховає її, мов рідну.

Віwі було дуже радісно, ​​адже стати хрещеною матір’ю — це велика честь. Саме вона триматиме дитину в храмі, перш ніж дитина отримає своє духовне ім’я.

Жінка вже планувала витратити на подарунки для малечі Діани практично всю свою зарплату. Не лякало навіть те, що самій Віці доведеться трохи поголодати.

Люда активно обговорювала з Вікою всі частини хрещення Діани. Яким буде ресторан, яка сукня для доньки, яке вбрання для чоловіка. Жодних дивностей чи незрозумілих пропозицій не звучало. Хресними стануть Віка та Антон – найкращий друг чоловіка Людмили.

“Відмінна зібралася компанія”, – подумала майбутня хрещена мама.

Підготовка до свята йшла повним ходом, але раптово Віка помітила якусь зміну у настрої Люди. Вирішила, що молода матуся просто хвилюється. Людмила якось неохоче відповідала на запитання найкращої подруги, рідше почала дзвонити.

Але Віка все одно списала це на підготовку до урочистостей. І коли настав день хрещення, дівчина просто втратила мову.

У храмі стояла ще одна хрещена матуся. Причому явно головніша за Вікторію, адже дівчина вже тримала дитину Діану на руках. Віка відчувала, як сльози починають збиратися в куточках очей, горло стиснула незрозуміла грудка і защипала в носі.

Але як же так? Я всю душу вклала у підготовку до цього дня. Витратила усі свої гроші на подарунки. Як же мені тепер прожити до наступної зарплати?

Вже потім Віка з’ясувала, що хрещеною мамою малечі стала начальниця чоловіка Людмили. Пара подумала і вирішила, що така кандидатура зможе дарувати дівчинці недешеві подарунки чи не щодня.

«Вона своїх дітей мати не може, тож чоловік вигадав цей хитрий план», — реготала Люда.

Віку це сильно поранило і було вже не під силу нормально радіти урочистості. Якось дівчина відсиділа час у ресторані і пішла. Їй не було шкода грошей. Вона не могла зрозуміти, як Люда могла так з нею вчинити. Взяти в куми чужу жінку.

«Сумніваюся, що хитрий план Люди спрацює. Невже ця жінка любитиме Діаночку так сильно, як я?», — плакала Віка.

Треба визнати, що Віка мала рацію. Начальниця чоловіка Люди, яку похапцем зробили головною кумою, взагалі не цікавилася своєю хрещеницею. Дорогих подарунків вона їй також не дарувала. Для дамочки хрещення стало просто гарною церемонією.

Тоді як Віка змогла переступити через свою образу на Люду і стала найкращою хрещеною матусею для Діанки.

Related Post

Отак за один день і роботу втратила і чоловікаОтак за один день і роботу втратила і чоловіка

Отримала догану на роботі – жаліється мені свекруха, і от тепер виказала все що думала про начальника. Не хочу і чути більше нічого про ту шарашкину контору, тимпаче, що тепер

Друга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагородаДруга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагорода

Мій перший шлюб швидко розпався. Для мене це була катастрофа, але вона мала статися. Проте це був лише початок. Рік минув і у мене почалися проблеми зі здоровʼям. Було трохи