fbpx

Вже в котрий раз почав помічати, що вдома живе домовик, який постійно ховає мої речі

У моєму житті стався один дивний випадок, пов’язаний зі зникненням звичайного ключа від замка. Взагалі, якщо зізнатися, як на духу, я людина розсіяна. І зі мною бували навіть курйозні випадки. Наприклад, не один уже раз, збираючись сонний на роботу, я втрачав свій мобільник. Пішов у ванну вмитися, повернувся в кімнату, а відшукати телефон не можу.

Обшукав всю кімнату, мало не на люстрі подивлюся і вже в самому кінці дратівливий до білого коліна я на радість собі знаходжу пропажу під моїми домашніми штанами, які сам же недбало кинув на смартфон.

Але не буду вдаватися в подробиці, а перейду до тієї таємничої події, про яку вже згадав. Ще взимку на морозних вихідних я вирішив відремонтувати звичайний дверний замок про запас. Він уже став заїдати, і я встановив на його місце новий.

Однак викидати не поспішав, а розібрав, змастив механізм солідолом і зібрав заново. Через те, що під час ремонту я забруднив його зовні мастилом, то пішов у комору за ганчіркою. Повернувшись, я став ретельно протирати металевий корпус. І раптом з’явилося якесь тривожне передчуття, що зараз трапиться щось нехороше.

Після замку я почав очищати й ключ. І раптом в очах у мене немов поплило, а в вухах наступила мертва тиша. Мені здалося, що переді мною з’явився якийсь серпанок. Я поклав і замок, і ключ на стіл, а сам пішов на кухню, щоб викинути в забруднену ганчірку.

Повернувшись в кімнату, я побачив, що ключа на місці немає. Але я точно пам’ятаю, що клав його поруч з замком, щоб потім ці предмети разом заховати в коморі. Як і в попередні рази, я перевірив всю кімнату, але пропажу не знайшов. Ось такий от цікавий був випадок.

Related Post

«Глуха дружина» – повчальна історія з несподіваним фіналом«Глуха дружина» – повчальна історія з несподіваним фіналом

Як часто такі ситуації трапляються в сім’ях … Варто прочитати і запам’ятати кожному: Чоловік запідозрив, що у його дружини погіршився слух. Проживши 30 років у шлюбі, він добре знав дружину

“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”

Все почалося кілька місяців тому. Ми познайомилися в клубі. Ти вже збирався додому, а я з друзями тільки приїхала. І ось один мій погляд, як ти відразу підійшов до мене.

Давайте своєму розуму кілька хвилин тиші в день …Давайте своєму розуму кілька хвилин тиші в день …

Одного разу фермер виявив, що втратив в сараї з сіном свій годинник. Незважаючи на те, що вони не представляли собою ніякої цінності, і вартість їх була невелика, годинник був дорогий