Взяла гроші за слова любові

Я блогер, і часто проводжу соціальні експерименти. Цього разу мені дуже запала в душу одна історія, про те, як небайдужість людей може змінити життя назавжди.

В черговий раз я намагалася зняти цікаве і захоплююче відео. Я бачу багато людей, багато з ким спілкуюсь, і хочу сказати, що світ влаштований набагато складніше, ніж нам може здаватися.

Цього разу, я підійшла до дівчини і запропонувала їй гроші за один вчинок. Спочатку вона дуже зраділа, наскільки я зрозуміла, гроші їй були треба. Але потім, коли я сказала, що треба буде зробити, вона задумалася, навіть вирішила відмовитися.

Наскільки потім мені стало зрозуміло, там історія важка. Словом, я запропонувала їй тисячу гривень за те, що вона зараз на камеру подзвонить колишньому і скаже, що скучила за ним.

Дівчина довго думала, а потім сказала, що не може цього зробити. Я запитувала чого, але вона не відповіла. По її розповідям хлопця у неї на той період не було, тобто це зв’язано з тим, як вони розійшлися.

Видно було, що їй важко. Але я вмовила, запропонувавши 5 тисяч гривень. Вона згодилася, але при умови, що вона зможе сказати йому потім, що це був жарт. І ось, ми шукаємо номер, набираємо його. -Ало, Кирило, привіт, ти впізнав мене?

– Привіт, Сонь, впізнав, як ти? – Я добре, насправді я дзвоню тобі, дещо сказати. Я хочу сказати, що я скучила і люблю тебе.

Дівчина не дочекалася відповіді, і скинула дзвінок. Мені в той момент хотілося собі язик відкусити за те, що я змусила її зробити.

Але про те, що вона любить його я ж не знала. Коли я віддала їй гроші, вона була вражена, адже не очікувала, думала я обманюю. Пройшло 2 хвилини, я не встигла далеко відійти з камерою, як в неї задзвонив телефон, вона зрозуміла мій погляд і ввімкнула гучномовець.

– Сонь, я теж тебе люблю, наша розлука була помилкою. Вибач мене рідна, за все, за всі слова, всі вчинки, я знаю, що не вартий такої як ти, але дай мені шанс. Я не зможу без тебе.

Соня заридала в цей момент, віддавши мені гроші, подякувала мені. Я сама в той момент ледь на заплакала. А вчора мені прийшло запишемо на весілля, горжуся собою.

Related Post

Дивно, настільки людина боїться на старості лишитися сама, що готова покаятися за всі гріхи, аби її не лишалиДивно, настільки людина боїться на старості лишитися сама, що готова покаятися за всі гріхи, аби її не лишали

Ще зовсім нещодавно моя бабуся казала що я безсоромна, називала розпустною і безголовлю дівчиною, а тут, бачте, як старість прийшла, то вона мене люб’язно записала в ряди внучок. Моя мама

Я жінка, і я хочу гарно одягатися, я хочу, щоб мене любили, робили мені компліменти, і все це я хочу від свого чоловікаЯ жінка, і я хочу гарно одягатися, я хочу, щоб мене любили, робили мені компліменти, і все це я хочу від свого чоловіка

Хочу розповісти, що мені довелося пережити, коли я вирішила змінити своє життя. Вийшла заміж у 23 роки, свого чоловіка я знала з дитинства, жили ми неподалік один від одного, потім