fbpx

Я була готова повністю порвати старі відносини і зануритися в новий роман як у вир з головою, що я і зробила. Я обожнювала його і не приховувала цього. Але ейфорія тривала зовсім недовго. Коли новоспечений об’єкт моєї любові зрозумів, що я підкорена, його інтерес до мене згас

Одного разу, два роки тому я випадково перетнулася з дуже цікавим хлопцем. Ми в різних компаніях ходили на один концерт, а потім нас усіх разом зібрав в кафе один товариш.

Пам’ятаю, як він підсів до мене, і ми весь вечір розмовляли. Він дуже мені сподобався, але на той момент я була пов’язана відносинами, нехай і невдалими, тому наше знайомство цим обмежилося.

Через два роки подруга скинула мені посилання на нього в соціальній мережі. Я додала його в друзі задля забави і ніяких планів не будувала, як раптом він почав активно проявляти до мене інтерес.

Слово за слово, і ми домовилися про зустріч. До речі кажучи, я все ще зустрічалася з тим же хлопцем, але мого нового знайомого це абсолютно не зупиняло. Наші відносини були дуже напруженими і конфліктними, через що я була в депресії, тому що відбулося побачення стало і воно для мене ковтком свіжого повітря.

Під час нашого спілкування у мене як ніби виросли крила. Він був щедрий на компліменти, галантний і чудовий в ліжку.

Я була готова повністю порвати старі відносини і зануритися в новий роман як у вир з головою, що я і зробила. Я обожнювала його і не приховувала цього. Але ейфорія тривала зовсім недовго.

Коли новоспечений об’єкт моєї любові зрозумів, що я підкорена, його інтерес до мене згас.

На мої повідомлення він відповідав коротко і безініціативно, а коли я пропонувала зустріч, у нього завжди знаходилися якісь невідкладні справи.

Зрештою, я вирішила залишити його в спокої, що його абсолютно не зворушило. Він просто забув про мене. У підсумку, я позбулася коханого, відносини з яким тривали більше ніж три роки і залишилася з розбитим серцем.

Тому хочу звернутися до всіх представниць прекрасної статі, особливо молодих. Любі дівчата, перш ніж відкрити душу людині, придивіться до нього як слід.

Намагайтеся оцінювати об’єктивно, а не ідеалізувати відповідно до ваших уявлень. Адже якби я тоді звернула увагу на деякі тривожні дзвіночки, що відкрилися вже при віртуальному спілкуванні, мене на тому побаченні б не було.

Related Post

Від мене пішов чоловік тому, що я не любила саме себе. Він так і сказав: “Ти подивися у дзеркало, на кого ти схожа”Від мене пішов чоловік тому, що я не любила саме себе. Він так і сказав: “Ти подивися у дзеркало, на кого ти схожа”

Нещодавно одна моя знайома розповідала історію про те, як вона пішла від чоловіка у 25 тому, що по ночах приходили смс від якоїсь невідомої дівчини. Вона дуже пишалася при цьому,