Я була поганою матір’ю своїм дітям. Я не знаходила для них часу, не змогла їх навчити

Те, що я погана мати для своїх дітей, я зрозуміла лише нещодавно. Я працюю начальником відділу в іноземній фірмі і моя зарплата дозволяла мені найняти няню для своїх дочок. Потім також із ними займалися репетитори.

Сама я була зайнята роботою, відвідуванням тренажерних залів, салонів краси, щоб весь час бути у чудовій формі – це дуже важливо для кар’єри. Вільний час я проводила зі своїм чоловіком, хотілося налагодити сімейне життя, думала, що дітям дала все необхідне, вони під наглядом няньки.

З чоловіком ми розлучилися давно, коли діти ще навіть до школи не ходили. У нього вже інша сім’я та дітей він відвідує лише на їхні дні народження. Так що донечки майже завжди були з чужими людьми.

Мені здавалося, що головне, у них все є і вони матеріально нічого не потребують. Коли пішов чоловік, я купила квартиру, роблю все для того, щоби діти навчалися в престижній школі, могли відпочити за кордоном. Але все змінилося, коли моя тринадцятирічна старша дочка попросила, щоб я відпустила її до подруги на дачу. Сказала, що вони поїдуть туди із її батьками.

Якось вона вже була в них, і їй сподобалося, але я не думала, що настільки, щоб їздити туди часто. На моє запитання дочка відповіла, що їй цікаво. Вони разом із мамою подруги варять варення, печуть пиріг, і що мама Вікі навіть навчила їх ліпити вареники з вишнею. Молодшій дочці десять років і вона весь вільний час проводить за комп’ютером або слухає музику в кімнаті. Коли я з нею говорю, вона навіть не знімає навушників.

Я зрозуміла, що мої діти не звикли, що я спілкуюся з ними, і навчилися обходитися без мене. І тоді я задумалася: «Скільки часу я проводжу з дітьми, що ми робимо разом, чому вихідні вони проводять із чужими людьми та їм комфортніше у сім’ї подруги, ніж удома?». І зрозуміла, що там вони відчувають атмосферу справжньої сім’ї, але боюсь, що я зрозуміла це пізно. Я не знаходила для них часу, нічого не змогла їх навчити.

Вчора написала заяву на відпустку і вже приглянула місце, куди ми вирушимо всією сім’єю. Спробую виправити ситуацію, але поки що це погано виходить.

 

Related Post

Він казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружинаВін казав мені по відео, що закоханий і хоче одружитися. А потім я дізналася, що в нього є дружина

Мені написав хлопець у соцмережах. Ми почали дуже мило спілкуватися. Довго переписувалися, але я не вірю в кохання з листування. Потім він зізнався, що закоханий у мене, і йому дуже