Я чотири рази пробачала чоловіку зраду, тому що мене лякає невідомість, фінансові труднощі та необхідність все пояснювати дітям та знайомим

Історії про зраду завжди чіпляють мене, адже я була точно в такій ситуації. Єдина різниця в тому, що ми й досі живемо разом заради дітей. Я вже навіть не стежу за його захопленнями, мені все стало байдужим.

Перший раз, коли я дізналася про зраду, чоловік звичайно присягався, що це неправда. Потім уже казав, що усвідомив свою помилку та розлучився з коханкою. Я вибачила, життя потроху почало налагоджуватися, але з часом у нього з’явилося нове захоплення. Знову обіцянки, що це хвилинна слабкість, що все в минулому, і я знову повірила.

Я навіть почала віддавати дітей бабусям та дідусям на вихідні, щоб побути разом, приділити чоловікові більше уваги. Наші стосунки стали більш яскравими, як у перший рік нашого спільного життя, а я була щаслива і впевнена, що всі неприємності позаду. Заспокоювала себе, що більшість чоловіків так чинить, така вже у них природа, інстинкт продовження роду, чи що.

І знову я помилилася: вкотре застукала чоловіка за листуванням із якоюсь дівчиною. Він думав, що я сплю, і навіть не намагався приховати, що хтось у нього є. Міг би писати їй абсолютно безпечно з роботи, але розслабився і не вважав за потрібне напружуватися, навіть для збереження видимості пристойності.

Після чергового та вже звичного скандалу, я знову повірила йому та пробачила. Не тому, що так сильно люблю, швидше, боляче було усвідомлювати, що залишуся одна з двома дітьми. Ми потім навіть з’їздили вдвох на тиждень до моря, залишивши дітей з бабусею. Гуляли, ходили у кіно, ресторани. Здавалося, що все в нас знову чудово.

Вчора я зненацька повернулася додому і почула, як він розмовляє з нею телефоном. Чоловік не дізнався, що я чула розмову, вирішила не говорити — який сенс? Мені не зрозуміло, як можна одні й ті самі слова кохання говорити, і мені, і коханці?

Розумію, що розлучення – єдиний вихід усе припинити і жити далі, але не можу на це наважитися. Дуже лякає невідомість, ймовірні фінансові труднощі та необхідність все пояснювати дітям та знайомим.

Related Post

Батьки чоловіка отруюють нам життяБатьки чоловіка отруюють нам життя

Батьки чоловіка живуть далеко, але раніше часто приїжджали до нас (зазвичай без попередження), і ми до них їздили. Свекруха – владна жінка, хоче, щоб її слово було законом. Коли приїжджала