fbpx

Я давно помітив, що в певних ситуаціях дівчата і навіть дорослі жінки поводяться досить передбачувано. Використовують навіть одні й ті ж фрази і вирази облич

Нещодавно на одному з жіночих сайтів випадково натрапив на статейку, примітивну і нелогічну по суті, але один абзац в ній змусив мене задуматися.

Я давно помітив, що в певних ситуаціях дівчата і навіть дорослі жінки поводяться досить передбачувано. Використовують навіть одні й ті ж фрази і вирази облич.

Складається враження, що по країні їздить спеціально підготовлена ​​команда, проводить вузькоспрямовані тренінги і семінари, і навчає всіх бажаючих якимось заготовленим пропозиціям і типовим запереченням, суть яких – допомогти вийти сухою з води, коли зробила щось не те.

При цьому дівчина ніби розуміє, що неправа, але зізнатися і понести справедливе покарання ой як не хочеться. І тут на допомогу приходять поради-інструкції з таких ось жіночих сайтів і журналів.

Щоб було зрозуміліше, про що йдеться, цитую абзац з статейки «Про що не слід говорити чоловікам» в частині «коли вас підозрюють в зраді»:

Мовчання не дарма вважають золотом. Якщо навіть зрада мала місце бути, ні в якому разі не варто в цьому зізнаватися. Мовчіть, і можливо, ви зійдете за вірну дружину.

Але якщо мовчати пізно, і правда спливла? Закликайте на допомогу все ваше красномовство і фантазію, відмовляйтесь до повної знемоги, але не визнайте факт зради. Так, дозволила собі дещо зайве, переграла, майже втратила контроль, але змогла встояти, але дозволений кордон не перейшла, нічого не сталося. Агов, повірить.

І ось такі «диво-інструкції» жінки читають і запам’ятовують, обговорюють з подругами, вчать таким ось підлим трюкам ще не до кінця зіпсованих дівчаток. При цьому нітрохи не сумніваючись у власній правоті, не відчуваючи жодних докорів сумління.

А досвідчені гулящі жінки ще й видають ці опуси за поради сімейного психолога, переконуючи оточуючих, що це і є найправильніший варіант побудови відносин.

А ми потім дивуємося: як вона могла, дивлячись мені в очі, так нахабно і цинічно брехати? Вона ж клялася при цьому найсвятішим і найдорожчим, повзала на колінах, ридала і голосила, звинувачуючи люблячого її чоловіка в черствості і підозрілості. Адже нормальна людина готова повірити коханій , навіть якщо її слова не надто узгоджуються з фактами і логічними висновками. Любов – штука складна і зла.

Для багатьох сучасних жінок абсолютно нічого не значать мораль і моральність. Це навіть в якомусь роді стали вважати лайками, бар’єрами для дуреп, які соромляться «брати від життя все».

У будь-якій ситуації, не зважаючи на чиїсь б почуття, наплювавши на власні обіцянки.

І я говорю навіть не про легке спотворення фактів, ні про прикрашанні, не про приховуванні окремих неприємних моментів, а про глобальну жіночу брехню. Яка знаходить собі виправдання в будь-якому випадку, навіть якщо це стандартні шаблони типу «всі мужики – козли» і «може, він мені теж зраджує».

Нормальній людині таких істот дуже важко викрити в брехні, тому що ми міряємо і судимо по собі. Ми думаємо, що плаче і клянеться у своїй вірності людина не може брехати так безбожно і професійно.

А ні, може, коли відчує, що запахло смаженим. Що можна залишитися одній з дітьми та аліментами – тут вже не будеш зраджувати, колись просто буде, та й нема за що. Але навіть ті чоловіки, які змогли розпізнати брехню, не завжди готові адекватно на неї відповісти. Адже кидати свою дитину (свою чи ні?) нормальному чоловіку дуже важко, навіть якщо його мати нехороша жінка. Зраджувати у відповідь зовсім не хочеться, а бити «слабку стать» вже не прийнято – набіжить купа захисників і моралізаторів.
Так що ж з такими жінками робити, а?

Related Post

Мій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і меніМій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і мені

Я приступала до написання цієї історії двічі. Перший раз сіла за аркуш паперу в той вечір, коли батя привів додому мою однолітку. Хоча здається, що приводив додому він її кілька