Я дійсно його не впізнала. Це був той самий Єгор. Ми з п’ятого класу навчалися разом. Тільки в школі він був жирний немов порося, затюкали життям, весь закомплексований. Пам’ятаю, хлопці над ним жорстокого знущалися.

Зустріла колишнього однокласника і … закохалася…

Працюю в офісі однієї з будівельних компаній. Майже цілий день сидимо одні в кабінеті, але іноді приходять хлопці від підрядника, приносять документи. І в один з днів до нас в кабінет зайшов Єгор.

Я його навіть не впізнала. Тільки заварила чай, сіла пити з цукерками, як двері відчинилися і до кабінету увійшов м’язистий хлопець 25 років.

У нього були такі випираючі м’язи, що здавалося сорочка ось-ось порветься на грудях і в плечах.

Обличчя гладко виголене, коротка стрижка, рівна засмагу. Я аж про чай забула, так і завмерла, коли його побачила. Наскільки ж я здивувалася, коли він підійшов прямо до мене і сказав: “Уляна, привіт. Ти чого? Не впізнала?”.

А адже я дійсно його не впізнала. Це був той самий Єгор. Ми з п’ятого класу навчалися разом. Тільки в школі він був жирний немов порося, затюкали життям, весь закомплексований. Пам’ятаю, хлопці над ним жорстокого знущалися. Дали йому мерзенне прізвисько П’ятачок. Навіть я його іноді так називала. Хто б знав, що Порося перетвориться в Аполлона?

Увечері знайшла його в соціальних мерехаж, додалася до нього в друзі. А він дня три тільки розглядав заявку на додавання в друзі. Уявляєте? Три дні! На всі мої спроби зустрітися і попити кави акуратно зливався, а потім і взагалі видалив з друзів.

Більше він до нас в кабінет не заходив. А я дуже хочу його побачити хоча б разочок. Не знаю, що зі мною робиться, просто закохалася в нього. Щовечора про нього думаю. Стала помічати, що засинаю, мріючи про того самого хлопця, якого я в дитинстві гнобила і називала поросям.

Думаю, що у нього вже є дівчина, хоча на його сторінці нічого такого немає. Ага, я немов схиблена кожен день заходжу на сторінку  і розглядаю фотки. Господи, яким же він став красивим!

Воістину, доля не позбавлена ​​іронії.

Related Post

Колеги по роботі підсадили мене на читання сонників і ось якось мені наснилося весільне вбранняКолеги по роботі підсадили мене на читання сонників і ось якось мені наснилося весільне вбрання

Сновидіння було приємним і радісним, але його тлумачення в різних сонниках повалило мене в шок! Я вкрай рідко бачу сни. А якщо іноді сниться щось, прокинувшись, відразу викидаю все з

Мій хлопець Ігор приховує від мене своїх колишніх дівчатМій хлопець Ігор приховує від мене своїх колишніх дівчат

Читала одну історію і відчувала справжнє дежавю. Мій хлопець якось на початку відносин раптом запитав: «А скільки у тебе було хлопців?». Я питанню здивувалася, але відповіла. Гаразд, була не зовсім

facebook